Fiyat Listesi Aralığı
178.38₺ - 297.30₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
157.25₺ - 262.09₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
191.23₺ - 318.71₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
305.79₺ - 509.65₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
191.23₺ - 318.71₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
157.25₺ - 262.09₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
178.38₺ - 297.30₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
179.69₺ - 299.48₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
305.79₺ - 509.65₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 9 ürün listeleniyor.
Promosyon USB 3.0 Modelleri

Promosyon USB 3.0 Flash Bellek Modelleri Promozone'da!

En etkili pazarlama ve reklam yöntemleri arasında yer alan promosyon ürün kullanımı, markanızı geniş kitlelere duyurmanızı ve marka bilirliğinizin artmasını sağlar. Yeni müşteriler kazanmanıza destek olan ürünler, kaliteli oldukları ve imajınızı doğru yansıttıkları takdirde kurumsal kimliğinizi de olumlu yönde etkiler. Akıllarda daha çok yer edinebilmek için doğru ürün seçimleri yaparak markanızın imajını güçlendirebilirsiniz.

Promozone'da zengin promosyon ürün çeşitliliğimizle markanız adına değerlendirebileceğiniz pek çok ürün sunuyoruz. İş yerlerinde sıklıkla tercih edilen 3.0 USB flash bellek de bu ürünlerden biri. Siz de markanızın logosunu veya adını 3.0 USB flash bellek modelleriyle birleştirerek şirketinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak reklamınızı yapabilirsiniz. İş çevrenize, çalışanlarınıza ve mevcut müşterilerinize hediye edebileceğiniz promosyon USB 3.0 flash bellekler sayesinde potansiyel müşterilere ve farklı iş olanaklarına erişme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon USB 3.0 Flash Bellek Çeşitleri

Birbirinden kaliteli ve kompakt tasarımlara sahip flash bellek modellerimizle şirketinizin ihtiyaçlarına hitap ediyoruz. Verilerinizi saklama, bir cihazdan diğerine aktarma ve muhafaza etme konusunda fayda sağlayan toptan USB 3.0 bellekler hemen her çalışanın ihtiyaç duyacağı ürünlerden biridir. Sunumlarınızı, tablolarınızı, çeşitli dokümanlarınızı atabileceğiniz USB 3.0 bellekler çalışma hayatınızı kolaylaştırır. Kullanım alanının genişliği ve taşınabilirliği açısından USB 3.0 flash bellekler ideal promosyon ürünleridir. Genelde 8 GB ve 16 GB kapasiteli versiyonları kullanılsa da kategorimizde 128 GB'ye kadar uzanan seçenekler bulabilirsiniz. Bu ürünü armağan etmek istediğiniz hedef kitlenin ihtiyacına göre uygun kapasiteyi seçebilirsiniz.

Şirketiniz için özel olarak baskı ve logo ile tasarlanan flash bellekler; kapasiteye ek olarak okuma ve yazma hızı gibi fonksiyonel özelliklere, renklere, tasarımlara ve malzemelerine göre de farklılık gösterir. Farklı özelliklere göre sınıflandırılan USB 3.0 flash bellekler öncelikli olarak üretiminde kullanılan malzemeye göre ayrılır. Kategorimizde metal ve plastik çeşitler mevcuttur. Ürünün malzemesini seçtikten sonra logonuzla ya da markanızla uyumlu olacak rengi seçebilirsiniz. Kategorimizde metal, beyaz, mavi, kırmızı ve siyah renkli USB 3.0 flash bellekler bulabilirsiniz.

USB 3.0 Flaş Belleği Şirketinize Özel Hâle Getirmek İçin Ne Yapıyoruz?

Kategorimizdeki farklı fonksiyonel özellikleri ve çeşitli modelleri inceleyip dilediğiniz ürünü ve ürün rengini seçtikten sonra sizden baskı tercihinizi yapmanızı bekliyoruz. Öncelikle baskı yönüne karar vermenizi istiyoruz. Marka adınız veya logonuz ürünün dilerseniz tek dilerseniz iki yüzünde görülebilir. Bu konudaki kararınızı verdikten sonra baskı yöntemlerimizden size uygun olanda karar kılmalısınız.

Spot renkli logolarınız veya marka adlarınız için Tampon ve Serigrafi yöntemlerini, tam renkli tasarımlar için UV Dijital Baskı'yı tavsiye ediyoruz. Seçtiğiniz ürün metalse Lazer Baskı'yı öneriyoruz. Kategorimiz üzerinden beğendiğiniz ürünlerin sayfasına girerek başka firmalar için yaptığımız kaliteli çalışmalara göz atabilir, kendi tasarımınız için fikir edinebilirsiniz. Baskı türüne karar verdikten sonra ürünü armağan ederken kullanacağınız kutuyu seçmelisiniz. Karton, metal ve plastik kutu seçeneklerinden sizlere uygun olanı tercih edip promosyon ürünü iş çevrenize şık bir şekilde sunabilirsiniz.

Promozone’da Promosyon USB 3.0 Flash Bellek Fiyatları

Markanızı geniş kitlelere duyurmanızı sağlayan USB bellek promosyon fiyatları; ürünün üretim materyali, hafızası ve performansı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Örneğin metal ürünler plastik ürünlere göre daha yüksek fiyattan satışa sunulabiliyor. USB 3.0 flash belleğin hafızası arttıkça fiyatı da artış gösterebiliyor.

Promosyon USB bellekleri markanıza özel hâle getirmek için yaptığımız baskı işlemi de fiyatlarda değişikliğe yol açabiliyor. Örneğin çift yönlü baskılar tek yönlülere kıyasla daha maliyetli olabiliyor. Promosyon USB 3.0 flash bellek alımında tercih ettiğiniz ürün miktarı da fiyatları doğrudan etkiliyor. Promozone olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz dolayısıyla ürün miktarı arttıkça avantajlı fiyatlara yer veriyoruz. Dilerseniz kategorimizi inceleyip size uygun olduğunu düşündüğünüz USB 3.0 flash bellek modelini ve istediğiniz baskı yöntemini seçtikten sonra ne kadar ürüne ihtiyacınız olduğunu girerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon USB 3.0 Flash Bellek Tercih Etmeliler?

  • USB 3.0 aktarım hızı bakımından Superspeed olarak anılır. USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı aktarım yapar. Bu sayede iş çevreniz, çalışanlarınız ve müşterileriniz işlemlerini beklemeden, hızlıca tamamlayabilir. Bu pratik armağan ile zaman kayıplarını önlemelerine destek olabilirsiniz.
  • USB 3.0, USB 2.0'dan farklı olarak aynı anda verileri hem alıp hem aktarabilir. Yani USB 3.0 flash belleğinizden bilgisayarınıza gerekli raporları aktarırken o günkü toplantıda yapacağınız sunumu da bilgisayarınızdan flash belleğinize aktarabilirsiniz. 
  • Ortalama 4-6 cm boyutlarda üretilen USB 3.0 flash bellekler, taşıma kolaylığı sağlar. Böylece her an her yerde iş çevrenizin yanında olabilir. Dolayısıyla tanıtımınızı yapmayı bir an bile bırakmaz. 
  • Bazı USB 3.0 flash bellek modelleri anahtarlığa takılabilecek bir zincirle birlikte gelir. Bu sayede ürünü rahatlıkla bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz belgeleri kaybetme korkusu yaşamazsınız.
  • USB 3.0 flash bellekler az enerji tüketir. Bu da enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • İçine attığınız dokümanların bozulmadan depolanmasını sağlar. Böylece verileriniz siz silene kadar muhafaza edilir.

Şirketinizi uzun yıllar temsil edebilecek bu kaliteli ve kullanışlı ürüne Promozone kalitesi ve fiyatlarıyla sahip olmak için siparişinizi oluşturabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler