Fiyat Listesi Aralığı
144.35₺ - 240.59₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
170.98₺ - 284.97₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
177.99₺ - 296.65₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
277.50₺ - 462.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
315.34₺ - 525.57₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
206.72₺ - 344.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
276.80₺ - 461.33₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
322.35₺ - 537.25₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
364.39₺ - 607.32₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
224.24₺ - 373.74₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
231.25₺ - 385.42₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 11 ürün listeleniyor.
Promosyon Duvar Saati

Promosyon Duvar Saati Modelleri, Promozone'da!

Marka ve kurumlar, reklamlarını en doğal şekilde yapmak ve bilinirlikleri artırmak için sıklıkla promosyon ürünlerini değerlendirir. Gündelik hayatın olağan akışı içinde kullanılabilen promosyon ürünler, markanızı en iyi şekilde temsil eder ve adınızın hafızalarda yer edinmesini sağlar. Böylelikle daha geniş kitlelere ulaşmanıza zemin hazırlar. 

Promozone, geniş promosyon ürün yelpazesiyle markanız adına değerlendirebileceğiniz birçok ürün sunar. Bunlardan biri de yaygın bir kullanım alanına sahip olan promosyon duvar saati. Siz de markanızın adı veya logonuzla duvar saatlerini birleştirerek firmanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, potansiyel müşterilerinize erişme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Duvar Saati Çeşitleri

Söz konusu promosyon ürün olduğu zaman seçenek konusunda oldukça cömert davranan Promozone, kaliteli alternatiflere yer veriyor. Promosyon saat konusunda da kaliteden ödün vermeyen Promozone, Türkiye'nin her noktasına hızlı teslimat gerçekleştiriyor. Siz de Promozone'un duvar saati seçenekleri arasından markanıza en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Promozone, markanız için ideal duvar saatini bulabilmeniz adına kategorisindeki ürünlerini çeşitlendirir. Farklı gövde malzemesi, ölçü, kadran ve cam tipi ile tasarlanan pek çok alternatife ev sahipliği yapar. Tasarımdan temel ürün özelliklerine kadar pek çok noktada tercih yapma fırsatını tanıyan Promozone, markanızı şık ve kullanışlı bir duvar saatiyle birleştirmenizin kapılarını açar. 

Baskılı ve Logolu Duvar Saati Çeşitleri

Şirketlerin promosyon ürünlere yönelmesinin temel amacı marka bilinirliğini artırarak geniş kitlelere ulaşmanın yanı sıra iş çevrelerinin, ortaklarının ve personellerinin çeşitli gereksinimlerine yanıt vermek. Duvar saatleri de bu amaca uygun, en ideal ürünlerden biridir. Promozone, kendi baskı makineleri sayesinde tercih ettiğiniz duvar saatini logonuzla veya sloganınızla birleştirerek size özel hâle getirir. 

Promozone aracılığı ile sizin için özelleştirilen logolu duvar saati, iş çevreleriniz ve çalışanlarınız için güzel bir armağana dönüşür. Böylelikle yaygın bir kullanıma sahip olan promosyon duvar saatleri sayesinde çeşitli yaşam alanlarında yer alabilir ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 

Dilediğiniz Modelde ve Ölçüde Toptan Duvar Saati

Kurumsal kimliğinizi ve marka adınızı şirket logolu duvar saati ile birleştirmeye karar verdiyseniz Promozone'un duvar saati kategorisine göz atabilirsiniz. Arzu ettiğiniz duvar saatini bulmak için filtreleme opsiyonlarından yararlanabilir, seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. 

Duvar saati kategorisinde birbirinden farklı modellere sahip olan Promozone, gövde malzemesi konusunda alüminyum, paslanmaz metal, plastik ve kromajlı metal seçeneklerine sahip. Cam tipi özelinde de bombe, kristal ve mineral cam çeşitlere yer veriyor. Renk çeşitliliği de sunan Promozone, ölçü konusunda ise esnek davranmanızı sağlayacak opsiyonlarla sizi buluşturur. Bu doğrultuda dilediğiniz ölçülerde duvar saati seçimi yapabilirsiniz. 

Promozone'da Promosyon Duvar Saati Fiyatları

Zengin ürün seçeneklerini uygun fiyat ile bir araya getiren Promozone, müşteri memnuniyetini de ilk sıraya yerleştiriyor. Promosyon ürün konusunda kaliteden ödün vermeden hızlı çözümler sunuyor. Türkiye'nin dört bir yanına hızlı teslimat gerçekleştiren Promozone, promosyon duvar saatleri için toptan fiyat tarifesi uygulayarak beklentilere en iyi şekilde karşılık vermeyi amaçlıyor. 

Promozone bünyesinde tercih edebileceğiniz toptan duvar saati fiyatları, yapacağınız tercih doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bu noktada gövde malzemesi ve cam tipi özelinde yapacağınız tercihler doğrudan fiyatlara etki eder. Aynı zamanda duvar saatinin ölçüleri de fiyatların değişmesine neden olan bir başka etken olarak karşınıza çıkar. Tüm bunların dışında müşterilerinin beklentilerini önemseyen Promozone, vereceğiniz siparişe göre size özel fiyatlar sunar. 

Şirketler Neden Promosyon Duvar Saati Tercih Etmeliler?

Promosyon ürün, en etkili reklam metotlarından biridir. Tercih edilen ürüne göre gündelik yaşamın ve çalışma hayatının bir parçası hâline dönüşen promosyon ürünler, markanızın reklamını en doğal şekilde yapar. Talebiniz doğrultusunda firmanızın adını, sloganını ya da logosunu taşıyan baskılı duvar saati de tanıtım konusunda âdeta biçilmiş kaftan. 

Başta ofis, firma gibi çalışma alanları ve ev olmak üzere tüm yaşam alanlarında kullanılabilen duvar saatleri, markanızı rahatlıkla geniş kitlelere taşıyabilir ve firmanızın bilinirliğini artırma başarısı gösterebilir. Aynı zamanda güzel bir armağan olarak da değerlendirebileceğiniz duvar saatleri, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde temsil ederek kimliğinizin öne çıkmasını da sağlar. Siz de promosyon duvar saatlerinin sunduğu avantajlarla markanızı bir araya getirmek için duvar saati kategorimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.