Fiyat Listesi Aralığı
130.24₺ - 217.07₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
148.54₺ - 247.57₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
134.82₺ - 224.70₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
148.10₺ - 246.84₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
134.82₺ - 224.70₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
157.25₺ - 262.09₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
131.77₺ - 219.62₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
191.23₺ - 318.71₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 8 ürün listeleniyor.
Promosyon Anahtar USB Bellek Modelleri

Promosyon Anahtarlık USB Flash Bellek Modelleri Promozone'da!

Çeşitli logoları ve sembolleri üzerinde barındıran promosyon ürünler, markaların ve firmaların daha bilinir olmasına yardım eder. Doğru tercih edildiklerinde firmaların imajına olumlu yönde katkı sağlayan bu ürünler, aynı zamanda onları kullanacak kişilerin çeşitli ihtiyaçlara da cevap verir. Ofiste, eğitim kurumlarında, hastanelerde veya çalışma odalarında kullanılabilecek promosyon ürünleri; şık birer aksesuar, dekorasyon unsuru ya da özel bir hediye olarak da öne çıkar.

Promozone olarak kaliteli baskı tekniklerini kullanıyor, uzun süre farklı işlerde kişilere eşlik edebilecek ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarım ve renk alternatiflerine sahip ürünlerimiz arasında veri aktarımını pratik hâle getiren USB flash bellekler de yer alıyor. Anahtarlık olarak da kullanılabilen bu USB bellekler, çok sayıda dosyanın bir arada tutulmasını sağladığı gibi firmanızın reklamını yapmaya da yardımcı oluyor.

Şirketiniz İçin Anahtarlık USB Flash Bellekler

Anahtarlık şeklindeki promosyon flash bellek tasarımları; birçok yerde kullanılmaya uygun, hafif, sağlam ve kaliteli aksesuarlardır. Farklı yaş grupları tarafından rahatlıkla tercih edilebilen bu USB bellekleri beraber çalıştığınız kişilere veya mevcut ve markanızı tanıtmak istediğiniz potansiyel müşterilerinize sunabilirsiniz.

USB belleklerin hafızası GB cinsinden ifade edilir. Promozone olarak satışa sunduğumuz flash bellek 16 ve 32 gibi farklı depolama alanlarına sahiptir. Bu depolama alanları, dosyalarınızın büyük bir kısmını güvende tutmak için yeterlidir.

Flash belleklerin uç kısmında yer alan anahtarlık detayı, onları anahtarlığa takarak kullanmanıza ve her an yanınızda taşımanıza olanak tanır. Siz de kendinizi hedef kitlenize hatırlatmak istiyorsanız logo baskılı USB bellekleri tercih edebilirsiniz.

Baskılı ve Logolu Anahtarlık USB Flash Bellek Modelleri

Hediye etmek istediğiniz anahtarlıklı USB flash belleklerin üzerinde baskı veya logo bulunması, markanızın daha fazla kişi tarafından tanınmasına imkân tanır. Dayanıklı malzemeyle üretilen USB bellekler arasında seçim yaparken ürünlerin depolama kapasitesini, tasarımını ve rengini belirleyebilirsiniz. Renk seçimi yaparken logonuzun bu ürün üzerinde nasıl görüneceğini hayal edebilir ve oldukça şık bir görüntüye sahip hediyelik flash belleklere sahip olabilirsiniz.

Metal yüzey üzerinde logonuzun uzun süre kalabilmesi için iki farklı baskı yöntemini kullanıyoruz. Lazer baskı yöntemiyle üretilen flash belleklerin üzerindeki logo, uzun süre silinmeden durabilir. Yüksek çözünürlüklü baskı yapmaya yardımcı olan bu yöntem, logonuzdaki detayların rahatlıkla fark edilmesine yardımcı olur.

Kullandığımız bir diğer yöntem, renkli baskı tekniğidir. Canlı renkler elde etmemizi sağlayan bu yöntemle logonuzda herhangi bir değişikliğe gitmeden flash bellekler tasarlayabiliyoruz. Farklı tasarımlara sahip promosyon anahtarlık flaş bellekleri incelemek için örnek çalışmalara göz atabilirsiniz.

Farklı Modellerde Anahtarlık USB Flash Bellek Çeşitleri

Hemen her firma tarafından kullanılabilecek flash belleklerimiz; şık, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Farklı meslek gruplarına hitap etmesi için geliştirdiğimiz ürünler, parlak ve göz alıcı bir kaplama malzemesine sahiptir. Cüzdan, akıllı telefon kılıfı ya da gözlük gibi aksesuarlarla uyumlu bir görüntü oluşturabilen flash bellekleri dilediğiniz ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sunduğumuz USB belleklerin tasarım özellikleri kendi arasında değişebilir. Örneğin bazı ürünlerimizin USB giriş kısmı açılıp kapanabilir. Giriş kısmını toz ve sudan korumak için geliştirilen bu özellik, flash belleği daha uzun süre kullanmaya yardımcı olur.

Farklı modellere verilebilecek başka bir örnek ise dokunmatik özellikli flash belleklerdir. Akıllı telefon, bilgisayar veya tablet gibi cihazların rahatlıkla kullanılmasını sağlayan bu promosyon flash bellekler; markanızı yıllarca hedef kitlenize hatırlatmanıza yardımcı olur.

Promozone'da Anahtarlık USB Belleklerin Fiyatları

Kullanışlı, göz alıcı ve anahtarlık aparatına sahip USB flash belleklerin fiyatları; çeşitli kriterlere göre değişebilir. Fiyatlar üzerinde etkili olan ilk faktör, ürünün depolama kapasitesidir. Modeller arasında seçim yaparken ne kadarlık bir hafızanın markanızın imajına katkı sağlayacağını netleştirebilirsiniz. Sonrasında diğer kriterleri göz önünde bulundurarak ihtiyaç duydunuz promosyon ürününe karar verebilirsiniz.

Fiyatları belirleyen bir diğer faktörse ürünün malzeme kalitesidir. Uzun süre kalitesini koruyabilen metal malzemelerle üretilen flash belleklerin sahip olduğu ekstra özellikler de fiyatları etkileyebilir. Farklı özelliklere sahip modelleri kendi arasında kıyaslayarak kitlenize uygun promosyon ürününü bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata almak için toptan anahtarlık USB bellek siparişi verebilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Anahtarlık USB Bellek Tercih Etmeliler?

Etkili reklam yöntemlerinden biri olan promosyon ürünler, hedef kitlenizle daha yakın bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Günün çeşitli anlarında markanızı, firmanızı ya da logonuzu geniş kitlelere tanıtmak veya hatırlatmak istiyorsanız kullanışlı ve dikkat çekici promosyon ürünlerine başvurabilirsiniz. Cepte taşınabilen ve gün içinde defalarca kullanılabilen anahtarlıklı USB bellekler, bu noktada oldukça etkili bir reklam kampanyası yürütmenize yardım edebilir.

Çabasız biçimde markanızı daha fazla kişiye tanıtabilen USB flash bellekler; okulda, iş yerinde, kütüphanede veya toplantıda sıklıkla kullanılır ve dikkatleri üzerine çeker. Böylece markanızı daha fazla kişiye tanıtarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Siz de hedef kitlenize güzel bir jest yapmak ve onlara şık bir hediye vermek istiyorsanız Promozone olarak sunduğumuz promosyon USB bellek modellerini tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler