Geri Dönüşüm

1
Fiyat Listesi Aralığı
7.40₺ - 12.33₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
3
Fiyat Listesi Aralığı
41.84₺ - 69.74₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
4.49₺ - 7.49₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
1
Fiyat Listesi Aralığı
16.10₺ - 26.84₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
39.46₺ - 65.76₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
9.92₺ - 16.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
29.93₺ - 49.89₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
59.87₺ - 99.78₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
42.18₺ - 70.30₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
13.06₺ - 21.77₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
27.21₺ - 45.35₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
47.62₺ - 79.37₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
50.34₺ - 83.90₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
6.94₺ - 11.57₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
11.10₺ - 18.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
11.10₺ - 18.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
52.07₺ - 86.79₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Toplam 17 ürün listeleniyor.
Promosyon Geri Dönüşüm

Yeni Başlayanlar İçin Çevre Dostu Promosyon Ürünleri Rehberi

Hepimizin bildiği gibi, daha yeşil bir yaşam tarzı yaşamak ve çevreci seçimleri tercih etmek şu an için gündemde olan konulardır; çevre sorunları ve daha iyi bir "yapma" isteği, bunu zihnimizin ön saflarında tutmak için hepimizi besliyor.

Ve - tabii ki - iyi bir sebeple! Sonuçta, günlük yaşamda yapılan basit değişiklikler gerçekten küçük bir fark yaratabilir - ve bir bireyin eylemlerinin çok fazla etkisi olabileceğini düşünmese de, gerçek şu ki, eğer hepimiz hayatımızı yaşama şeklimizde küçük değişiklikler yapmaya başlarsak, önemli değişiklikler ekleyebilir.

Üstelik sadece insanlarla sınırlı değil, şirketler ve kuruluşlar da dahil olabilir. İşletmenizin bunu yapmasının kolay bir yolu? Çevre dostu markalı ürünleri tercih ederek ve sürdürülebilir malzemelerden yapılmış veya kullanıldıktan sonra geri dönüştürülebilen promosyon ürünlerini seçerek.

Tabii ki, her promosyon ürünü eko-kimlik bilgilerine sahip değildir. Ancak, işletmenizin elinden geleni yapmasını sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yaparak, bir fark yaratmaya yardımcı oluyorsunuz. Her şirket veya pazarlama senaryosu çevreci promosyon ürünleriyle eşleştirilemez; Ancak, yeşil yaşamdan ilham alan geniş ürün yelpazemizle, Promozone’un markanızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmel bir ürüne sahip olduğundan eminiz.

İşletmeniz Neden Çevreci Doğa Dostu Geri Dönüşüm Promosyon Ürünleri Seçmeli?

İşletmenizin bir sonraki pazarlama kampanyanız için promosyon ürünlerini seçerken dikkatlice düşünmesi için çok çeşitli nedenler vardır. Açıkça çevresel faydaların yanı sıra, işletmenizin kurumsal sosyal sorumluluğunu (CSR) ciddiye aldığını ve hem konuşmada hem de pratik eylemde rolünü oynamak için elinden geleni yaptığını göstermenin harika bir yoludur.

Aynı zamanda örnek teşkil etmenin de bir yoludur. Müşterilerinize günlük yaşamlarında küçük değişiklikler yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstererek - ister tek kullanımlık tek kullanımlık seçenek yerine yeniden kullanılabilir bir su şişesi veya plastik alternatiflerin kullanımını en aza indirebilecek markalı bir taşıma çantası olsun. - bir fark yaratmaya yardımcı olmak için olumlu adımlar atıyorsunuz.

Bu aynı zamanda harika bir konuşma noktasıdır; İster iş arkadaşlarınızı kendi markalı içecek şişeleriyle donatarak, ister etkinliklerde veya mağazada eko eşantiyonlarla müşterilere götürerek faaliyeti şirket içinde gerçekleştirin, işletmenizin çevre ile ilgili sohbetlerde rol aldığını gösteriyorsunuz ciddi anlamda.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Nedir ve Neden Önemsemeliyim?

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS), hayırsever çabalar, etik uygulamalar ve personel refahı gibi hedeflere yönelik katkıların yapılmasını sağlamayı amaçlayan uluslararası özel işletme özdenetim aracıdır.
Bir araştırma, tüketicilerin% 94'ünün işletmelerin "sosyal ve çevresel sorunları ele almak için sorumlu bir şekilde çalışmalarını" beklediğini ortaya koydu ve bu da insanların işletmelerin sahip olabileceği etkinin farkında olduklarını açıkça gösteriyor.

Yapabildiğiniz ve olabildiğince çevreci bir duruş benimsemek, işletmenizin KSS'yi ciddiye aldığını göstermenin harika bir yoludur. Web sitenizde harika bir konuşma noktası ve müşterilere 'sadece' bir işletmeden çok daha fazlası olduğunuzu göstermenin yanı sıra çalışanlarınıza sizin için çalışmak isteyecekleri bir organizasyon olduğunu kanıtlamanın harika bir yolu . Aslında, CONE Communications tarafından paylaşılan veriler, Y kuşağının% 64'ünün sosyal sorumluluğunu ciddiye almayan bir şirket için çalışmamayı tercih ettiğini buldu.

Yeniden Kullanılabilir, Geri Dönüştürülmüş ve Geri Dönüştürülebilir Arasındaki Fark Nedir?

"Geri dönüştürülmüş" ve "geri dönüştürülebilir" ifadelerinin aynı anlama geldiğini varsaymak kolaydır, ancak ince bir fark vardır. Geri dönüştürülmüş ürün, işlenmemiş ürünlerden ziyade geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olandır.

Tabii ki geri dönüşüm, İngiltere'deki ev ve ofislerin, soğuk bir şekilde atılmak yerine doğru bir şekilde işlenebilmelerini sağlamak için plastik, kağıt, metal ve benzerlerini özenle paketlediği hayatımızın çoğunun önemli bir parçası. Bununla birlikte, raporlar geri dönüşüme karşı kolektif tutumumuzun beş yıl öncesine göre daha kötü olduğunu ve ülke genelinde geri dönüşüm oranının% 44,7 olduğunu gösteriyor. Bunu bağlama oturtacak olursak, bu 2015'ten bu yana görülen en düşük seviye.

Diğer tarafta geri dönüştürülebilir promosyon ürünleri var. Bunlar, bir kez artık ihtiyaç duyulmayan veya amaca uygun olmayan, basitçe "kovalanmak" yerine geri dönüştürülebilen öğelerdir. Aslında, Total Merchandise'daki ürünlerimizden bazıları başka şekillerde de yeniden kullanılabilir; Örneğin Tohumlu Kalemlerimiz kullanımdan sonra dikilebilir ve müşterilerinizin gözleri önünde güzel bir bitkiye dönüşebilir.

Bu arada "Yeniden Kullanılabilir", bir ürünün tekrar tekrar kullanılabilme yeteneğini ifade eder. Sürdürülebilir malzemelerden üretilmesi veya amacına ulaştıktan sonra toprağa ekilmek üzere tasarlanması anlamında her zaman tam olarak eko olmasa da, yeniden kullanılabilir promosyon ürünleri tek kullanımlık alternatiflere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

İster promosyon amaçlı Americano Kahve Kupamız, ister logo baskılı muhteşem bir taşıma çantası (müşterilerinizin plastik taşıyıcılara olan ihtiyacını azaltmak için ideal), fırlatma ihtiyacını azaltmaya yardımcı olabilecek bir kereden fazla kullanıma yönelik her türlü promosyon ürünü vardır. -away eşdeğerleri.

Çevreci Doğa Dostu Olması En Muhtemel Malzemeler Hangileridir?

Promozone’ da, çok çeşitli promosyon ürünlerimiz çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Sürdürülebilir veya geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olsunlar, geri dönüştürülmüş lastik altlıklarından sürdürülebilir ahşap kalem bileme makinelerine kadar her şeye sahibiz.

Promozone’ da, dost canlısı ve deneyimli ekibimiz, işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi çevre dostu promosyon ürünlerini bulmanıza yardımcı olmaya hazırdır - muazzam bir etkiye sahip olabilecek küçük bir değişiklik. Tüm çevre dostu promosyon ürünlerimize göz atın ve markanız için fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin.