Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Fiyat Listesi Aralığı
19.60₺ - 28.00₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
1
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Ürün Fiyatı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
250
Toplam 8 ürün listeleniyor.
Promosyon Promosyon Bez Çanta

Promosyon Bez Çanta Modelleri Promozone'da! 

Markanızın adı, logosu ya da sloganı ile bütünleşen promosyon ürünler; müşteri ve çalışan sadakati oluşturma, yeni müşteriler elde etme ve marka bilinirliğini arttırma gibi konularda etkin bir rol üstlenir. Promosyon ürünler, markanızı çalışanlarınızın ve müşterilerinizin yaşamlarının bir parçası hâline getirerek bu başarıyı elde eder. 

En etkili pazarlama ve tanıtım stratejilerinden biri olan promosyon ürünler, markanızı sadece geniş kitlelere ulaştırmakla kalmaz, firmanızın iş çevrelerindeki imajına da katkı yapar. Markanızı promosyon ürünlerle büyütmek, tanınırlığını arttırmak ve prestijini yükseltmek istediğinizde çok sayıda ürün alternatifiyle karşılaşırsınız. Bu alternatifler arasından markanıza ve iş sahanıza uygun, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın gereksinimlerini karşılayacak türden bir promosyon ürün tercih edebilirsiniz. Geniş bir kullanım ağına sahip olan promosyon bez çanta modelleri bu kapsamda iyi bir seçenek olabilir. 

Logolu bez çanta çeşitleri farklı modelleriyle farklı beğeni ve ihtiyaçlara dokunabilir. Siz de çalışanlarınız ve müşterileriniz için ideal bir hediye olan bez çantalarla markanızın adı ya da logosunu her alanda görünür kılabilirsiniz.

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Bez Çanta Çeşitleri

Promozone olarak bünyemizde farklı bütçelere, ihtiyaçlara ve beğenilere uygun promosyon ürün seçeneklerine yer veriyoruz. Promosyon baskılı bez çanta modelleri de birbirinden farklı seçeneklerle kategorimizde yer buluyor. Promozone kalitesiyle sahip olacağınız promosyon bez çanta çeşitleri, firmanızı en iyi şekilde temsil eder. 

Her kullanıma uygun seçenekler sunan şirket logolu bez çanta çeşitleri arasında farklı kumaş türlerine, renk çeşitliliğine ve yapısal özelliklere sahip modeller bulabilirsiniz. Firma logolu bez çanta modellerinden en iyi biçimde faydalanmak için kategorimizi dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Örneğin marka logonuzla ahenkli bir görünüm sağlayacak renklerdeki promosyon bez çanta çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Renk seçiminizi kaliteli bir kumaş türüyle birleştirebilir, müşterilerinize ve çalışanlarınıza uzun ömürlü bir hediye verebilirsiniz.  

Her Yerde Yanınızda Olan Baskılı ve Logolu Promosyon Bez Çantalar

Bez çanta modellerini detaylı ve hassas bir çalışma sürecinin ardından baskılı ve logolu şekilde markanıza özel hâle getiriyoruz. Böylelikle kurumsal bez çanta modelleri markanızın adını taşıyarak geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayacak bir ürüne dönüşür. Siz de promosyon ürün olarak bez çanta modellerinden birini kullanmayı düşünüyorsanız tek renk, iki renkli ve çok renkli baskı seçeneklerinden birine yönelebilirsiniz. 

Promosyon bez çantalar, tercih ettiğiniz ürün modeli ve beklentileriniz kapsamında çeşitlenir. Çantanın yapısı üzerine bir tercihte bulunduktan sonra şirketinizi tanıtacak baskıyla ilgili tercihlere geçebilirsiniz. Birçok üründe tek ve çift yönlü baskı seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yine hemen hemen her model için tek renkli ve çok renkli baskı opsiyonları bulunur. Serigrafi ve DTF baskı yöntemleriyle kaliteli baskılar elde edilir.

Bez çanta modelleri iş çevrenizin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın her an her yerde beraberinde taşıyabileceği ürünlerdir. Promozone olarak sunduğumuz kaliteli baskı türlerinden yararlanarak bez çantaları markanızla bütünleştirebilir, şık bir promosyon ürününe sahip olma ayrıcalığına erişebilirsiniz. 

Boyut ve Şekil Bakımından Toptan Bez Çanta Seçenekleri 

Promosyon bez çanta modellerinin avantajlı yönlerinden istifade ederek yeni müşterilerle tanışma ve markanızın popülerliğini arttırma fırsatı yakalamak için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı niteliklere sahip olan promosyon bez çanta modelleri arasından beğendiğiniz ürünü Promozone güvencesiyle toptan bir biçimde de temin edebilirsiniz. 

Promosyon bez çanta modelleri ürünü pek çok açıdan kişiselleştirme imkânı sunar. Bez çanta, sırt çantası, laptop çantası, fuar çantası gibi yapısal zenginliklere sahip olan promosyon çantalar farklı boyutlarda üretilir. Böylelikle dilediğiniz ölçüdeki ideal ürüne kavuşmanızın önü açılır. Çanta ölçüsüyle beraber çoğu zaman askı ölçüsü bakımından tercihte bulunmanız da mümkündür. Ayrıca ürünün materyalini de isteklerinize göre şekillendirebiliriz. Çanta modellerimiz pamuk, ham bez, gabardin veya kanvas şeklinde üretilir. Bu özelleştirme seçenekleri arasından üründen beklentilerinizi, iş çevrelerinizin ve çalışanlarınızın gereksinimlerini gözeterek bir seçim yapabilir, genel kullanıma hitap eden işlevsel bir promosyon bez çanta modeline sahip olabilirsiniz. 

Beğendiğiniz promosyon bez çanta modelini minimum sipariş adedi kapsamında temin edebilir, müşterine ve çalışanlarınıza kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

Promozone'da Avantajlı Bez Çanta Fiyatları 

Etkili bir pazarlama stratejisi yürütmenize yardımcı olabilecek promosyon bez çanta modelleri, Promozone kalitesi ve güvencesiyle markanıza özel bir ürüne dönüşür. Bu aşamaya kadar yapmış olduğunuz seçimler promosyon bez çanta fiyatlarının oluşmasında belirleyici rol üstlenir. Promosyon bez çanta fiyatlarını etkileyen ilk faktör olarak kumaş tipi görülebilir. Örneğin polyesterden imal edilen bir bez çanta ile gabardin bez çanta arasında fiyat farkı bulunur. Kumaş tipini ise ürün ölçüleri, baskı türü gibi opsiyonlar takip eder. 

Promozone olarak sunduğumuz tüm bu opsiyonlardan istifade ederek promosyon ürün bütçenizi verimli bir biçimde yönetebilir, avantajlı fiyatlarla toptan bez çanta alımı yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün sayfasına giderek baskı türü, baskı boyutu, renk, ürün ölçüleri gibi alanlarda seçiminizi yapabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.  

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler