1
Fiyat Listesi Aralığı
550.55₺ - 917.59₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
424.71₺ - 707.85₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
1316.60₺ - 2194.34₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
583.58₺ - 972.64₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
318.64₺ - 531.07₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
367.64₺ - 612.74₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
941.55₺ - 1569.25₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
208.43₺ - 347.39₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
484.49₺ - 807.48₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
739.65₺ - 1232.75₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
739.65₺ - 1232.75₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
637.07₺ - 1061.78₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
141.57₺ - 235.95₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
283.14₺ - 471.90₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 14 ürün listeleniyor.
Promosyon Bluetooth Kablosuz Kulaklık

Promosyon Bluetooth Kablosuz Kulaklık Modelleri, Promozone'da!

Markanızın reklam ve pazarlama alanındaki gizli kahramanı olan promosyon ürünler, adınızı ve logonuzu hayatın her noktasına başarıyla taşır. Müşterilerinizin ve çalışanlarınızın şirketinize duyduğu aidiyeti arttıran promosyon ürünler, markanızla etkili bir şekilde bütünleşir. Personelinizin ve müşterilerinizin çalışma hayatlarında da özel hayatlarında da yer edinen ürünler, adınızı geniş kitlelerle buluşturmanızın en etkili yollarından birini oluşturur. 

Promosyon ürünlerin bu verimli yönlerinden yararlanarak markanızı akıllara kazımak için Promozone çatısı altında size çok sayıda seçenek sunuyoruz. Markanızın imzasını atabileceğiniz promosyon ürünlerden biri de Bluetooth kablosuz kulaklıklar. Günümüzün en çok tercih edilen elektronik cihazlarından olmayı başaran Bluetooth kulaklık modellerinden birini firmanız için tercih edebilirsiniz. 

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Kablosuz Kulaklık Modelleri

Kategorimizde yer alan, kaliteli kablosuz kulaklık modelleri; marka, bağlantı türü, çalışma süresi, pil gücü, frekans, db değeri, ürün ölçüsü ve çıkış gücü gibi özelliklerine göre çeşitleniyor. Zengin alternatiflerimizle size seçme özgürlüğü tanıdığımız Promozone'da, şirketiniz için en uygun kablosuz kulaklık modeline ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Birinci elden kaliteli baskı yaparak markanızın adını arzu ettiğiniz Bluetooth kulaklık modeliyle buluşturuyoruz. Seçtiğiniz ürünleri Türkiye'nin her noktasına hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Siz de sunduğumuz geniş ürün gamı içerisinden şirketinizin ihtiyaçları ve hedef kitlesi doğrultusunda bir tercihte bulunabilir, çağın gerekliliklerini karşılayan bir ürünü çalışanlarınıza ve iş çevrenize sunabilirsiniz. 

Baskılı ve Logolu Promosyon Bluetooth Kulaklık Modelleri 

Tercih edilen ürüne göre promosyon ürünün kullanım alanı, iş yaşamından kişisel alana kadar genişler. Baskılı ve logolu promosyon kablosuz kulaklık modelleri, marka adınızı geniş kitlelere ulaştırarak hafızalarda iz bırakmanıza katkı sağlayan ideal ürünler arasında yer alır.

Promosyon kablosuz kulaklık modellerinde kulaklığın ya da kulaklık kutusunun üzerine şirketinizin logosunu ekleyebilirsiniz. Renkli baskı tercih edebilir, çift taraflı baskı yaptırarak markanızın adını öne çıkarabilirsiniz. Siyah, beyaz, çok renkli ve desenli kulakların yer aldığı kategorimizde; AirPods, kulaküstü kulaklık veya kulak içi kulaklık çeşitlerini bulabilirsiniz.

Yüzey alanına en uygun olan baskı yöntemini kendi baskı makinelerimizi kullanarak ürünlerin üzerine işliyoruz. Kaliteli malzemeler kullanılarak uyguladığımız baskı ve logolar, uzun yıllar ürünlerin üzerinde kalır ve markanızın mümkün olan en fazla insan tarafından görülmesini sağlar. Siz de Promozone'da toptan Bluetooth kulaklık siparişi vererek ürünün avantajlı yönlerinden yararlanabilirsiniz. 

Geniş Ürün Yelpazesi ile Toptan Promosyon Kablosuz Kulaklık Modelleri 

Kaliteli bir baskıyla size özel bir ürün vadettiğimiz promosyon ürünlere ulaşmak için ilgili kategorimizde bulunan alternatiflere göz atabilirsiniz. Kategori içerisinde filtreleme opsiyonlarını kullanarak istediğiniz modeli seçmeniz yeterli. Kararınızı verdikten sonra size sunduğumuz avantajlarından yararlanarak toptan kablosuz kulaklık siparişi verebilirsiniz. 

Promozone'da sunduğumuz kaliteli hizmet güvencesiyle Türkiye'nin dört bir tarafına en hızlı şekilde ulaştırdığımız Bluetooth kulaklık modellerinde; 10 ve 18 saat arasında değişen çalışma süresi, 120 mAh'tan 300 mAh'a uzanan pil gücü, 10 db'den 108 db gücüne kadar çıkan desibel değeri gibi özellikler sunuyoruz. Bu nitelikli kablosuz kulaklık modellerinden birine ya da daha fazlasına şirketinizin, personellerinizin ve çalışma çevrenizin gereksinimleri çerçevesinde karar verebilirsiniz.

Promozone'da Promosyon Kablosuz Kulaklık Fiyatları 

Promozone'da, promosyon ürün konusunda geniş ürün çeşidi sunarken uygun fiyat politikamızdan da taviz vermiyoruz. Her şirket için farklı olan tanıtım giderleri bütçesine uygun ürünü kategorimizde bulabilirsiniz. Sizlere avantajlı olanaklar sunarak vereceğiniz sipariş sayısına göre en uygun fiyat teklifini oluşturuyoruz.

Promosyon kablosuz kulaklık fiyatları, üzerinde karar kıldığınız modele göre farklılık gösterir. Bu noktada ürünün pil gücü, db değeri, çalışma süresi, frekans değeri, çıkış gücü gibi teknolojik özellikleri devreye girer. Bluetooth kulaklık modeli seçerken bu özellikler çerçevesinde yapacağınız tercihler, farklı fiyatların ortaya çıkmasını sağlar.  Siz de ilgili kategorimiz üzerinden seçeceğiniz ürünler için hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Bluetooth Kulaklık Tercih Etmeliler? 

Bluetooth kulaklık, günümüzün en çok tercih edilen teknoloji ürünleri arasında yer alır. Konforlu bir kullanıma sahip olan kablosuz kulaklık modelleri, kullanıcılarını kablo karmaşıklığından kurtarır. Bir nevi hareket rahatlığı tanıyan Bluetooth kulaklıklar, çok sayıda cihaza bağlanan modelleriyle büyük bir kullanım avantajı sağlar. Yoğun iş temposuna sahip şirketler, her an bağlantıda kalmak için Bluetooth kulakları tercih edebilir. 

Kullanım alanı son derece esnek olan Bluetooth kulaklıkları telefon görüşmeleri yaparken, müzik dinlerken ya da egzersiz esnasında kullanabilirsiniz. Bluetooth kulaklıklarla telefonunuzu kontrol edebilir, gürültü önleyici özellikleri sayesinde ortam sesinden rahatsız olmadan toplantılara katılabilirsiniz. Bu özellikleriyle kablosuz kulaklıklar, tüm sektörlerde iş yapan şirketler ve iş ortakları için son derece faydalı bir promosyon ürünü olarak öne çıkar. 

Firmanıza kazandıracağınız şirket logolu promosyon kulaklık ile markanızın hedef kitleniz tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Hem iş hayatında hem gündelik yaşamda kullanılan kablosuz kulaklıkla; markanıza olan aidiyet duygusunu derinleştirebilir, bilinirliğinizi arttırabilir ve farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Siz de markanızı Bluetooth kulaklıkla temsil etmek istiyorsanız kategorimizde yer alan, zengin seçenekleri inceleyebilir ve avantajlarımızdan yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler