Kupa Bardak

Fiyat Listesi Aralığı
41.67₺ - 69.45₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
45.90₺ - 76.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
44.55₺ - 74.25₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
41.02₺ - 68.36₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
48.67₺ - 81.11₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
64.53₺ - 107.55₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
66.96₺ - 111.60₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 7 ürün listeleniyor.
Promosyon Kupa Bardak

Promosyon Kupa Bardak Modelleri Promozone'da!

Markaların logosunu veya ismini çok sayıda kişiye duyurmanın pratik yollarından biri olan promosyon ürünler farklı amaçlar için kullanılabilen aksesuar ya da eşyalardır. Doğru biçimde tasarlandığı ve dağıtıldığı zaman etkili bir reklam kampanyası yürütmeye yardımcı olan promosyon ürünleri özel firmalar başta olmak üzere birçok kurum kullanabilir. Belediyeler, sivil toplum kuruluşları, eğitim kurumları ve alışveriş merkezleri farklı türdeki promosyon ürünler sayesinde daha fazla kişiye hitap edebilir.

Kullanışlı, şık ve kaliteli promosyon ürün arayanlara ofis ve ev ortamında oldukça sık kullanılan kupa bardaklar tavsiye edilebilir. Promosyon kupa bardakların üzerine şirketinizin logo veya ismini bastırabilirsiniz. Böylece evde, ofiste ve okulda sıklıkla görülebilecek promosyon kupa bardaklar sayesinde markanızı daha görünür hâle getirebilirsiniz.

Oldukça geniş bir promosyon ürün yelpazesine sahip olan Promozone, şirketler için kupa bardak modellerinde de tasarımsal olarak ve üretim malzemesi açısından çeşitlilik sunuyor. Çalışanlarınız veya iş ortaklarınız için uzun ömürlü bir hediye olan kupa bardakları web sitemizden inceleyip size uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz.

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Kupa Bardak Modelleri

Porselenden, camdan ve seramikten üretilen promosyon kupa bardaklar hacim kapasitesine göre sınıflandırılır. En, boy ve çap ölçüsü değişkenlik gösteren kupaların ilki klasik kupa olarak adlandırılan modeldir. Klasik kupalar beyaz renkli, 300 ml kapasiteli, düz silindir bir tasarıma sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu ürünleri standart bir çekmecede ve mutfak dolabında muhafaza etmek mümkündür. Klasik kupa bardaklar ev ve ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilir.

Bir diğer ürünse kısa kupa modelidir. Klasik modelin biraz daha küçük versiyonu olarak görülebilecek kısa kupaların hacmi 225 ml'dir. Kullanıcı deneyimi açısından klasik kupalara çok benzeyen bu ürünler daha hafif ve kompakt promosyon kupaları arayanlara hitap eder. Örneğin ofis gibi elde tutma oranı yüksek olan alanlarda hafif olması sebebiyle kısa kupa modelini tercih edebilirsiniz. Kısa kupaları tıpkı klasik modeller gibi bulaşık makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Latte kupa olarak isimlendirilen promosyon kupa bardaklar ince ve uzun bir tasarıma sahiptir. 150 ml'lik hacmi sayesinde içecekleri keyifle tüketmeye yardımcı olan bu kupaların kulp tasarımı diğer ürünlerden farklıdır. Bu kupaları dar alanlarda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Diğer modeller gibi bulaşık makinesinde temizlenebilen latte kupalar şirketlerin çayhane ya da kafeterya gibi mekânlarında kullanılabilir.

Promozone'da Baskılı Kupa Bardak Çeşitleri

Promozone olarak promosyon kupaların üzerine görsel basarken süblimasyon yöntemini tercih ederiz. Isı ve basınçtan yardım alınarak sert zeminlere sembol, yazı ve logo işlenmesini sağlayan bu yöntem renkli baskı yapma imkânı tanır. Son derece kaliteli olan baskılarımız sayesinde logonuzda yer alan renkler net bir şekilde kupanın üzerine aktarılır. Logolu kupa bardak üzerindeki görsel sayısına bağlı olarak tek yönlü veya çift yönlü baskı tercih edebilirsiniz. Görsel sayısını artırmak ya da kupanın çevresini tamamen kaplamak istiyorsanız sarmal baskı sizin için ideal tercih olabilir.

Şık ve göz alıcı kupaların üzerine herhangi bir şey bastırmak istemiyorsanız bu ürünlerin sade versiyonlarını da sipariş edebilirsiniz. Düz beyaz, şeffaf cam veya buzlu cam  modellerindeki bu kupa bardaklar gösterişten uzak, kaliteli ve fonksiyonel promosyon ürünlerdir. Ofislerinde zaman geçiren kişilere Promozone aracılığıyla rahatlıkla içeceklerini içebilecekleri şirket logolu kupa bardaklar hediye edebilirsiniz.

Dilediğiniz Modelde Toptan Kupa Bardak

Promozone'da promosyon logolu cam kupa çeşitlerini de farklı paketleme alternatifleriyle satışa sunuyoruz. Tek seferde tüm ürün ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayan paketlerdeki kupa sayısı değişkenlik gösterir. Mesleki fuarlara katılacaksanız ve gün içinde çok sayıda kişiye promosyon ürün vermek istiyorsanız paketteki kupa sayısını artırabilirsiniz. Firmanızı ziyaret edenlere hediye etmek için elinizin altında kupa bulundurmak istiyorsanız daha az sayıda ürünün bulunduğu paketleri tercih edebilirsiniz.

Web sitemizden ihtiyacınıza uygun ürünü filtreleme özelliğiyle hızlıca bulabilirsiniz. Boyut, üretim malzemesi ve tasarımsal olarak farklı seçenekler arasından markanızı yansıtan ürünü bulup siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Promozone'da Promosyon Kupa Bardak Fiyatları

Markanızın daha fazla kişi tarafından tanınmasına yardımcı olan promosyon kupa bardakların fiyatlarını belirleyen faktörlerin başında malzeme kalitesi gelir. Uzun süre boyunca kalitesini koruyabilen porselen kupaların kendilerine has bir fiyat aralığı bulunur. Promosyon kupalar için ayırmanız gereken bütçeyi belirleyen başka bir faktörse baskı türüdür. Baskılı ve baskısız kupaların fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Minimum sipariş adedi 25 olan kupa bardakların birim fiyatları paketteki ürün sayısına göre değişir. Birim fiyatı azaltmak istiyorsanız paket içindeki ürün sayısını artırabilirsiniz. Bütçenizi ve ihtiyaç duyduğunuz kupa miktarını belirledikten sonra tek seferde tüm siparişinizi verebilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Kupa Bardak Tercih Etmeliler?

Makul bir bütçe karşılığında etkili bir reklam kampanyası yürütmek isteyen marka ve firma sahipleri promosyon ürünler kullanır. Normal şartlar altında ulaşamayacağınız kişilere temas etmenizi sağlayan promosyon ürünler sayesinde markanızın hedef kitlesini büyütebilirsiniz. Promosyon kupa bardak modelleri de geniş kullanım alanı dolayısıyla markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir. Markanızla kuvvetli bir bağ kurmasını istediğiniz kişilere kullanışlı, şık ve özgün promosyon ürünleri sunmak istiyorsanız tercihinizi kupa bardaklardan yana kullanabilirsiniz.

Promosyon kupalar birçok marka tarafından rağbet görür. Farklı bütçelere hitap eden, birçok yerde rahatlıkla kullanılabilen, temizlemesi kolay ve göz alıcı kupa bardakları kişiselleştirmek için kendi logonuzu, markanızı veya sloganınızı bu ürünlerin üzerine bastırabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımı elde ettikten sonra siparişinizi güvenli bir biçimde verebilirsiniz.