Şemsiye

Tüm indirimlere ek %10 indirim

Otomatik Katlanır 8 Panel Şemsiye

PZ12001
Fiyat Listesi Aralığı
311.20₺ - 518.66₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
306.66₺ - 511.10₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
1
Fiyat Listesi Aralığı
235.95₺ - 393.25₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
5
Fiyat Listesi Aralığı
220.22₺ - 367.03₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
1
Tüm indirimlere ek %10 indirim

8 Panel Plastik Saplı Mekanizmalı Şemsiye

PZ12011
Fiyat Listesi Aralığı
228.08₺ - 380.14₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
208.00₺ - 346.67₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
221.00₺ - 368.33₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Toplam 10 ürün listeleniyor.
Promosyon Şemsiye

Promosyon Şemsiye Modelleri, Promozone'da!

Geniş kitlelerle buluşmanın en etkili yöntemlerinden biri olan promosyon ürünler, doğal yollarla marka bilinirliğinizi arttırmaya fırsat sunar. Tercih ettiğiniz ürüne göre markanızın adını hayatın her alanına taşıyarak ve ürünün kullanım yoğunluğundan güç alarak hafızalarda yer edinmenizi sağlar. Müşterilerinize ve personelinize armağan edeceğiniz bir promosyon ürünü ile siz de markanızın farklı ortamlarda temsil edilmesini sağlayabilir, bu sayede daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. 

Yağmurlu havaların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan şemsiyeler de tercih edebileceğiniz promosyon ürünler arasında yer alıyor. Promozone.com.tr kalitesi ve güvencesi ile size özel hâle getirilen şemsiyeler, markanızın adıyla hayatın içerisinde yer alıyor. Siz de promosyon şemsiye ürünlerini, stratejileriniz doğrultusunda ilgili kişilere dağıtarak hedefinize ulaşma yolunda sağlam bir adım atabileceğiniz gibi o kişilerin ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz. Bunun için Promozone çatısı altında yer alan, şık ve kullanışlı kurumsal şemsiye modellerinden birini seçebilirsiniz. 

Şirketiniz için En Uygun Promosyon Şemsiye Modelleri

Birinci elden nitelikli baskılar yaparak çeşitli promosyon ürünleriyle markanızın adını bir araya getiren Promozone'da farklı kurumsal logolu şemsiye modelleri bulunuyor. Bu modeller; üretim materyali, panel sayısı, mekanizma, sap türü ve renk gibi unsurlar çerçevesinde çeşitlilik kazanıyor.

Siz de kategorimizde bulunan zengin şemsiye modellerini inceleyerek dilediğiniz ürünü seçebilir, Türkiye'nin dört bir yanından toptan sipariş verebilirsiniz. Hızlı teslimat güvencesiyle arzu ettiğiniz logolu şemsiye modellerini sizlere ulaştıran Promozone sayesinde hem çalışanlarınıza hem iş çevrenize fonksiyonel bir ürün hediye etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Baskılı ve Logolu Şemsiye Modelleri 

Markalar, promosyon ürün tercihinde bulunurken ürünün kullanım alanını ve yoğunluğunu gözetir. Sıklıkla kullanılan bir ürün üzerinde karar kılmak, markanızın da aynı oranda göz önünde olacağı anlamına gelir. Şemsiyeler, bu kapsamda beklentilerinizi karşılayacak nitelikler taşır. Kaliteli ve baskılı şemsiye modelleri ile markanızı bir araya getirmek, hedef kitlenize ulaşmanız konusunda size yardımcı olur. Aynı zamanda müşterilerinizin ve çalışanlarınızın da firmanıza olan bağlılığını artırır.

Siz de promosyon ürünlerin gücünden yararlanmak istiyorsanız web sitemizde sipariş oluşturmanın çok kolay olduğunu söylemeliyiz. Markanızın kimliği için en uygun ürünü bulduktan sonra -varsa- renk alternatifleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ardından tek renk, baskısız ve renkli baskı opsiyonları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Siparişinizi oluşturmadan önce, baskı olacaksa, baskı yönünü belirleyebilir; son adımda sipariş adedini girerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Promosyon Şemsiye Modelleri 

Promozone olarak Şemsiye kategorisinde geniş bir ürün çeşitliliğine yer veriyoruz. Bu çerçevede kategorimizde 6, 8 ve 16 panelli ürünlerin yanı sıra manuel, otomatik ve süspansiyonlu alternatifler de bulunuyor. Promosyon şemsiyesi modelleri arasından tercih yaparken ürünlerin malzeme türlerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Çelik gövde, plastik/alüminyum, ahşap alüminyum ve ABS plastik/kumaş opsiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Siz de Promozone'un zengin ürün yelpazesinden dilediğiniz gibi yararlanabilir, kurumsal kimliğinizi yansıtan şemsiye modellerini tercih edebilirsiniz. 

Şemsiye seçenekleri arasında klasik modellerin yanı sıra baston şemsiye modellerini ve LED'li ürünleri de görebilirsiniz. Dilerseniz ürün seçiminizi kolaylaştırmak için malzeme, sap, panel sayısı ve mekanizma gibi kriterler üzerinden filtreme yapabilirsiniz. Böylelikle markanız için aradığınız ürünü daha kolay şekilde bulabilirsiniz. 

Promozone'da Promosyon Şemsiye Fiyatları 

Promosyon Şemsiye kategorisindeki ürünlerin fiyatları; model, malzeme kalitesi, işlevsel özellikler gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu özelliklerin yanı sıra, daha önce de bahsettiğimiz üzere, sipariş adedi de fiyatı belirlemede önemli bir rol üstleniyor. Böylece toptan şemsiye fiyatları ile avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün.

Promozone ailesi olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi Şemsiye kategorisinde de üstün kaliteyi ve uygun fiyatı aynı noktada buluşturuyoruz. Alışveriş yaparken en iyi fiyatlardan yararlanabilmeniz için toptan alımlarda indirim gibi avantajlı fırsatlar da sunuyoruz. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için web sitemizi takip edebilir, bu sayede kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Şemsiye Tercih Etmeliler? 

Markalar, isimlerini potansiyel müşterilerine ulaştırmak ya da çalışanlarının kurumsal bağlılığını artırmak için promosyon ürünleri tercih edebilir. Siz de promosyon ürünler sayesinde hedeflerinize ulaşmak için etkili adımlar atabilirsiniz. Bunun için de günlük hayatta sık sık kullanılan şemsiye gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yağışlı havalarda en çok gereksinim duyulan ürünlerinin başında gelen şemsiyeler sayesinde markanızı hayatın her alanına taşıma şansı bulabilir, adınızın ya da logonuzun temsil edilme gücünü arttırabilirsiniz. Şemsiyeleri ister müşterilerinize ister çalışanlarınıza dağıtın, ihtiyaç duydukları anda markanızla onların yanında olabilirsiniz. Üstelik kategorimizde bulunan ürünlerin üstün kalitesi sayesinde uzun yıllar boyunca onlara eşlik edebilirsiniz.

Promozone sayesinde şirketinize kazandıracağınız promosyon şemsiyeyle daha geniş kitlelere adınızı duyurabilir, çalışanlarınızın motivasyonunu artırabilirsiniz. Promozone şemsiyeler ile hem promosyon ürünlerin hem şemsiyelerin faydalarından yararlanabilirsiniz.

Siz de markanızı promosyon şemsiye modelleriyle temsil etmek istiyorsanız Promozone'un zengin seçeneklerini değerlendirebilir, Türkiye'nin her yerinden sipariş vererek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için beğendiğiniz ürünün sayfasına giderek teklif almanız yeterli!