Tüm indirimlere ek %10 indirim

500ml Bambu Kapaklı Cam Su Şişesi

MO6246
Fiyat Listesi Aralığı
140.18₺ - 233.64₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
160.38₺ - 267.30₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Tüm indirimlere ek %10 indirim

450 ml Silikon Kılıflı Borosilikat Cam Su Şişesi

MO6352
Fiyat Listesi Aralığı
208.69₺ - 347.82₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Tüm indirimlere ek %10 indirim

600 ml H2o Bambu Kapaklı Borosilikat Cam Matara

PZ6372
Fiyat Listesi Aralığı
135.85₺ - 226.41₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 4 ürün listeleniyor.
Promosyon Bambu Su Şişeleri

Promosyon Bambu Su Şişesi Modelleri Promozone'da!

Promosyon ürünler; firmaların yeni müşteriler edinmesini sağlamak, çalışanları ve iş ortaklarıyla bağlarını güçlendirmek için kullanabileceği en etkili yöntemler arasında yer alır. Birçok firma tarafından sıkça tercih edilen bu ürünler; marka isim ve logoların akıllarda daha çok yer edinmesini, daha geniş kitlelere ulaşmasını mümkün kılar. Bütçe dostu bir reklam yöntemidir ve firmalar diğer tanıtım yöntemlerine kıyasla cüzi bir miktar karşılığında bilinirliklerini artırma fırsatı bulur.

Promozone olarak bu bağlamda kullanabileceğiniz pek çok ürünü bünyemizde bulunduruyoruz. Bunlardan biri de promosyon bambu su şişesi. Siz de promosyon bambu su şişesini markanızın adı veya logosuyla birleştirerek potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Bambu Su Şişesi Tercih Etmeliler?

Bambu suluklar taşınabilirlikleri ve su içmeyi hatırlatmaları dolayısıyla genelde göz önünde bulunur. Yolda veya ofiste gün içinde pek çok kişinin gözüne çarpan bu ürünler şirket tanıtımı için hem işlevsel hem şık bir tercihtir. Üzerinde marka isim veya logonuzu taşıyacak bambu mataralar görünürlüğünüzü garanti altına alır.

Baskılı bambu su şişeleriyle iş çevrenize sağlıklarına değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Şık bambu su mataralarıyla onları kendilerine kaliteli bir su şişesi alma zahmetinden kurtarıp ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Beğenilerinize Hitap Edecek Bambu Cam Mataralar 

Promozone olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sizlere çeşitli ürünler sunuyoruz. Ürün çeşitliliğimizle beğenilerinize hitap etmeyi amaçlıyoruz. Kategorimizdeki logolu bambu mataralar bu amaçla çeşitli kılıf ve hacim seçenekleriyle satışa sunulur. Farklı hacimlerde ürettiğimiz baskılı bambu suluklarımızın kapasitesi 350 ml ile 1 lt arasında değişiklik gösterir.

İç ve dış malzeme bakımından da sizlere farklı malzeme seçenekleri sunuyoruz. Borosilikat cam veya cam olarak üretilen iç malzememizi borosilikat cam, cam, mantar veya silikonla kaplıyoruz. Sızıntı yapmayan şişelerimizin bazılarını tutacaklar, bazılarını bambu pipetlerle süslüyoruz.

Kategorimizde bambu french presslere de yer veriyoruz. 600 ml'lik bambu french presslerimizle iş arkadaşlarınız dinlenme anlarında kahvelerini demleyebilir. Böylece onlara her an ellerinin altında marka logonuzun olduğu işlevsel bir armağan vermiş olursunuz.

Bambu Su Mataralarını Hangi Baskı Yöntemleriyle Hazırlıyoruz?

Promozone olarak baskı makinelerimizle tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik su mataraları üretiyoruz. Logolu bambu su şişesi ürünlerimiz Tampon, Serigrafi, UV ve Lazer baskılarla kullanıma hazır hâle gelir.

Örneğin spot renkli isim veya logolarınız, ürünlere Tampon ve Serigrafi baskıyla işlenir. Kaliteli baskı yöntemleri marka adınızın ürünün kullanımı esnasında silinmesini önler. Sıklıkla yıkanan ve suyla temas eden bambu mataralarımız sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Böylece bu promosyon ürün, tanıtımınızı yapmayı siz onları armağan ettikten çok sonra dahi sürdürür. 

Toptan Bambu Su Şişesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Marka adınızı ve logonuzu bambu su şişesiyle tanıtmaya ve ön plana çıkarmaya karar verdiyseniz kategorimizdeki ürünler arasından tercihte bulunmadan önce şunlara dikkat etmelisiniz:

  • Ürünün yapımında kullanılan malzeme: Borosilikat cam ile normal cam arasındaki en önemli fark ısıya dayanıklılık konusunda borosilikat camın gösterdiği üstün performanstır. İş çevrenizin yanlarında sıcak içecekler de taşımak isteyebileceğini düşünüyorsanız tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.
  • Hacim: Çantaya atılabilecek küçük bir matara mı yoksa gün boyu su ihtiyacınızı giderecek büyük bir tane mi arıyorsunuz? 350 ml'den 1 litreye kadar uzanan hacim seçeneklerimiz arasından tercihinizi buna göre yapmalısınız. Daha büyük bir şişe, promosyon ürünün daha uzun süre göz önünde olmasını sağlayabilir fakat daha küçük olanların da taşınabilirlik avantajı vardır.
  • Ek özellikler: Şişenin kolay taşınmasını istiyorsanız tutacaklı modellere yönelebilirsiniz. İçim kolaylığı sunmak isterseniz sürdürülebilirlik konusunda değerli olan bambu pipetlere sahip baskılı bambu su şişelerine bakabilirsiniz. Su şişesinin tasarımında da markanızı en iyi şekilde temsil edebilecek özellikleri seçebilirsiniz. Örneğin mantar veya silikon kılıflı ürünleri inceleyebilirsiniz. Logolu bambu sulukların fonksiyonel olmasını istiyorsanız filtreli ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Promozone'da Avantajlı Promosyon Bambu Su Şişesi Fiyatları

Şirketler için bambu su şişesi modellerine yer verdiğimiz kategorimizde ürünlerin fiyatlandırmasını etkileyen belli faktörler bulunur. Logolu bambu su şişesi fiyatları pek çok etmene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürünün hacmi bu anlamda önceliklidir. Bambu su matarasının kapasitesi arttıkça fiyatlar da artış gösterebilir.

Fiyatlara etki eden bir diğer faktör de ürünün ek özellikleridir. Örneğin bambu pipetler, silikon veya mantar kılıflar, filtreler fiyatları doğrudan etkiler. Filtreli bir cam su şişesi, kılıfsız bir baskılı bambu mataradan daha yüksek fiyattan alıcı bulabilir ya da silikon kılıflı bir baskılı bambu su şişesi, mantar kılıflılara göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Sergilerde, etkinliklerde ve kampanyalarda iş çevrenize, müşterilerinize ve çalışanlarınıza armağan edebileceğiniz bambu french press de yine şişelere göre farklı fiyatlardan satışa sunulur.

Promozone olarak toptan alışverişlerde avantajlı fiyatlarla müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Siz de kriterlerinize uygun ve şirket imajınıza hitap eden bambu promosyon su şişesi seçip dilediğiniz özellikleri belirledikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürün adedi arttıkça sağladığımız daha avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler