Fiyat Listesi Aralığı
115.03₺ - 191.72₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
112.56₺ - 187.60₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
108.85₺ - 181.41₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
122.45₺ - 204.09₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Fiyat Listesi Aralığı
112.56₺ - 187.60₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
50
Toplam 5 ürün listeleniyor.
Promosyon Tarihli Ajanda

Promosyon Tarihli Ajanda Modelleri Promozone'da! 

Marka bilinirliğini ve prestijini arttırmanın en etkili yöntemlerinden biri olan promosyon ürünler, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın kullanımına sunulur. Bu sayede marka adınızı, sloganınızı ya da logonuzu doğal bir yolla günlük hayata dâhil eder. Promosyon ürünlerden yararlanarak geniş çevrelere ulaşma yolculuğunuza adım atabilirsiniz. 

Promosyon ürünler, size reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi bütçe dostu bir yaklaşımla yönetme fırsatı verir. Markanız adına promosyon ürünlerin avantajlarından yararlanmak istediğinizde karşınıza pek çok ürün çeşidi çıkabilir. Bu noktada firmanızı, faaliyet alanınızı, iş çevrelerinizin ve çalışanlarınızın gereksinimlerini gözeterek bir karar verebilirsiniz. Her zaman ihtiyaç duyulan promosyon tarihli ajanda modelleri bu anlamda markanız için ideal bir seçenek olabilir.

Hayatın her noktasında ve her an kullanılabilecek nitelikte bir ürün olan promosyon kurumsal ajanda bu yönleriyle beklentilerinizi karşılar ve müşteri ağınızı genişletmenin önünü açar. Siz de marka adınızı şirket logolu tarihli ajanda ile bütünleştirebilir, iş çevrenize hediye ederek doğal bir tanıtım yapabilirsiniz. 

Şirketiniz İçin En Uygun Tarihli Ajanda Modelleri

Tarihli ajandalar iş hayatında ve günlük hayatta sıklıkla ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünlerindendir. Promosyon ürün konusunda zengin, kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklere sahip olan Promozone'da markanız için en ideal baskılı tarihli ajanda modellerine erişebilirsiniz. Promozone güvencesiyle sahip olacağınız promosyon tarihli ajandalarla çevrenize hediye edebileceğiniz kullanışlı bir ürün elde edersiniz.

Her ihtiyaca ve beğeniye karşılık vermek amacıyla çeşitli biçimlerde üretilmiş olan logolu kurumsal ajanda modelleri arasından seçim yaparken sayfa sayısı, kâğıt tipi, dış kapak malzemesi ve arka kapak cebi gibi özelleştirilebilir tercihlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede markanıza ve beklentilerinize en uygun promosyon tarihli ajanda modelini oluşturabilirsiniz. Örneğin sayfa sayısı fazla bir modele yönelerek hem müşterilerinizin hem çalışanlarınızın gereksinimlerini uzun süre karşılayacak bir hediye verebilir ve markanızı göz önünde tutabilirsiniz.  

Baskılı ve Logolu Tarihli Ajanda Çeşitleri 

Logolu tarihli ajanda modelleri, özenli ve kaliteli bir çalışmanın sonucunda markanızın adını, logosunu veya sloganını taşımaya hazır hâle gelir. İdeal bir ürüne dönüşen promosyon tarihli ajanda çeşitlerinden yararlanmak için sıcak (gofre) baskı, frekans baskı ya da renkli baskı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

Büyük bir titizlikle tarihli ajanda çeşitlerini markanıza özel hâle getirmek için uygulanan baskı çeşitleri, seçimlerinize ve taleplerinize göre farklılık gösterir. Logonuzun ya da adınızın tam renkli görünmesini istemeniz durumunda UV dijital baskı yöntemi kullanılır. Ürününüzü daha şık hâle getirmek, renkleri ve logonuzu belirginleştirmek istediğinizde ise sıcak (gofre) baskı veya frekans baskı yöntemleri tercih edilir. Sıcak (gofre) baskı ve frekans baskı türleri arzu ederseniz tarihli ajandanızın her iki yüzeyine de uygulanabilir.

Tercihiniz hangi baskı türünden yana olursa olsun ürün malzemesinde yüksek kalite gözetilir ve promosyon tarihli ajandalarınız Promozone güvencesiyle şık bir şekilde sizlere sunulur. Böylelikle sadece bilinirliğinizi arttırmakla kalmaz marka prestijinize de hatırı sayılır bir katkı sağlama olanağı yakalarsınız. 

Kullanışlı Yönleriyle Toptan Tarihli Ajanda Seçenekleri 

Promozone olarak promosyon ürünlerin etkili pazarlama imkânlarından yararlanmanıza aracılık ediyor, bu özel kategorimizde kullanışlı ve şık toptan tarihli ajanda seçeneklerine yer veriyoruz. Bu sayede marka bilinirliğiniz artarken iş çevrelerinin gözünde prestijiniz de yükselir. 

Promozone bu çerçevede farklı ölçülerde promosyon tarihli ajanda seçenekleri sunar. Kolay taşınabilen ve kullanım rahatlığı sağlayan bu ürünler sayesinde müşterileriniz ve çalışanlarınız her an gerekli notlarını alabilir ve gününü planlayabilir. 

Kurumsal tarihli ajandalarımızı başka pek çok anlamda çeşitlendirebilirsiniz. Sayfa sayısı tercihinde bulunabilir, kullanılan kâğıdı seçebilir ve promosyon ajandayı dilediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Böylelikle ürününüzü göz alıcı bir forma dönüştürme ve marka renklerinizle uyumlu hâle getirme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Promozone olarak sunduğumuz kaliteli baskı yöntemleriyle markanızın adını veya logosunu taşıyan bu ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. Dilerseniz toptan tarihli ajanda siparişi vererek markanızın promosyon ürün ihtiyacını tek siparişte karşılayabilir, iş çevrenize kullanışlı bir armağan verebilirsiniz. 

Promozone'da Avantajlı Tarihli Ajanda Fiyatları

Ürün, hizmet ve baskı kalitesiyle şık bir promosyon ürüne kavuşmanıza aracılık eden Promozone'da farklı bütçelere hitap eden tarihli ajanda çeşitleri yer alır.

Markanızı tanıtmanıza ve bilinirlik düzeyinizin artmasına zemin hazırlayacak promosyon tarihli ajanda seçiminde bulunurken ürün ölçüleri, kâğıt malzemesi, baskı türü, sayfa sayısı gibi seçenekler arasından yapacağınız tercihler fiyatların oluşmasında belirgin bir rol oynar. Ürünün arka cep, kalem tutucu gibi ek özelliklere sahip olmasını isterseniz bunlar da fiyatı etkiler. Buna ek olarak toptan alımlarda avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Siz de Promozone olarak sağladığımız zengin ürün yelpazesinden ve özelleştirilebilir seçeneklerle beğeninize sunduğumuz promosyon tarihli ajandalarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda ayırdığınız bütçeyi verimli ve etkili bir biçimde kullanmak için beğendiğiniz ürünün sayfasını ziyaret edebilir; baskı türü, sipariş adedi, baskı yönü ve renk konusunda seçimler yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz. Promozone güvencesiyle markanızı temsil edebilecek kalitede bir ürüne sahip olabilirsiniz.