Fiyat Listesi Aralığı
335.14₺ - 558.56₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
364.39₺ - 607.32₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
214.32₺ - 357.20₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Toplam 3 ürün listeleniyor.
Promosyon French Press Modelleri

Promosyon French Press Modelleri, Promozone'da!

Promosyon ürünler; şirketlerin tanınmasını sağlayan, onları hedef kitlelerine ulaştıran tanıtım ürünleri olarak bilinir. Marka bilinirliğinizi artırmak, adınızı geniş kitlelere duyurmak için promosyon ürünleri kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilere ait promosyon ürünleriyle markanızın kurumsal kimliğini öne çıkarabilirsiniz.

Yapılan bir araştırmaya göre promosyon ürün kullanan tüketicilerin %85'i, ürünü hediye eden markayı unutmuyor. Bu da promosyon ürünün yapacağınız tanıtım çalışmalarında dikkate alınması gerektiği sonucunu ortaya çıkarıyor. Promosyon ürün planlaması yaparken hedef kitlenizi analiz etmeniz ve satış gücünüzü göz önünde bulundurmanız gerekir. Sadece hedef kitleye ulaşmak için değil, çalışanlarınızın şirketinize aidiyet hissetmesi için de kullanacağınız ideal bir seçenek olan promosyon ürün yöntemi, markaların ulaşacağı kişi sayısını doğrudan etkiliyor.

Promosyon ürünler, teknolojik aletlerden kırtasiye ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip. French Pressler de markaların promosyon olarak hediye etmeyi tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Şirketinizin logosunu üzerinde taşıyan French Pressler ile markanızın geniş kitleler tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Şirketiniz için En Uygun Promosyon French Press Modelleri

Tercih edeceğiniz French Press modelinin hedef kitlenize uygun olması son derece önemli. Bu noktada şirketinizin hangi sektörde faaliyet gösterdiği, ürettiğiniz ürünlerin hitap ettiği müşteri profili ve markanızın hedef kitlesi; promosyon french press tercihinizi yaparken nasıl bir ürün seçebileceğinizi belirler. Kullanılan iç ve dış materyal, ölçü ve benzeri değişkenlere sahip olan french pressler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Borosit cam ve paslanmaz çelik materyallere sahip olan french pressler; bambu, plastik veya çelik kapaklı olabilir. Bunun yanı sıra sizler için sunduğumuz, geniş ürün gamı içerisinde french press termoslar da bulunur. Çelik veya plastik dış yüzeye sahip french press termoslar, şirketiniz için şık ve kullanışlı bir promosyon ürünü olarak öne çıkar.

Baskılı ve Logolu Promosyon French Press Modelleri

Baskılı ve logolu promosyon french press modelleri, kişiselleştirilebilir olduğu için kurumsal kimliğinizi en güzel şekilde yansıtır. Bu ürünler oluşturulurken serigraf baskı, lazer, kabartma ve tampon baskı teknikleri kullanılır. Seçeceğiniz baskılı ya da logolu french presslerin dış malzemesine göre değişkenlik gösteren bu yöntemler, kaliteli baskı yöntemleri kullanılarak uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar.  

Baskılı ve logolu french press modelleri, çeşitli temalara odaklanarak şirketinizin adını yansıtır. Logolu veya baskılı french pressler, şirketinizin adını duyurur ve bilinirliğini artırır. Promosyon french pressleri ulaştırdığınız kişiler, promosyon ürünlerinizi farklı ortamlarda kullanarak markanızın daha geniş kitlelere organik bir biçimde reklamını yapmış olur. 

Geniş Ürün Yelpazesi İle Promosyon French Press Modelleri

Bambu, ahşap, plastik ve metal kapaklı birçok farklı desen ve forma sahip french pressleri dilediğiniz ölçüde tercih edebilirsiniz. Toptan ya da promosyon french pressler, çalışanlarınızla aranızdaki bağı güçlendirirken motivasyonlarını da artırır. Promosyon French Pressler, paslanmaz çelikten üretilir ve boroksilit cam kullanılır.

Promozone'da sizlere sunduğumuz bambu, ahşap ve metal materyallere sahip french press modelleri, 350 mililitre ile 1000 mililitre arasında değişen ölçülere sahip. On farklı ölçü seçeneği arasında sizin için en uygun olan promosyon french pressi seçerek çalışanlarınıza veya müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 500 mililitre iç hacmi bulunan french press termoslar da tercih edebileceğiniz promosyon ürünler arasında bulunur. 

Geniş ürün yelpazesiyle her markanın beğenisini kazanacak ürünlerimiz, ilgili kategorimizde sizleri bekliyor. Promozone'da sizlere sunduğumuz çeşitli ürün kategorilerinden biri olan promosyon french press siparişinizi toptan vererek alışverişinizi uygun bir fiyata gerçekleştirebilirsiniz. 

Promozone'da Promosyon French Press Fiyatları

Promozone'da her bütçeye uyacak kadar geniş bir ürün gamı sunuyoruz. Promosyon french presslere ait fiyatlar sipariş hacmine, ürünün yapımında kullanılan malzemeye, baskı tekniğine göre değişiklik gösteriyor. Size uygun nitelikte french press fiyatlarını öğrenmek için sitemizi inceleyebilir, pilot bir sipariş oluşturabilirsiniz. Tanıtım bütçesi planınızı yaparken promosyon ürün yöntemine ne kadar pay ayırmış olursanız olun, Promozone'da bulunan "çok al, az öde" kampanyasıyla kriterlerinize uyacak bir ürün mutlaka bulursunuz.

Promozone Canlı Destek Hattı'nı kullanarak favorilerinize eklediğiniz promosyon french presslerin fiyatları öğrenebilir ve diğer detayları için anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Almak istediğiniz promosyon french press modelini belirleyip siparişinizi oluşturduktan sonra ürünlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

Şirketler Neden Promosyon French Press Tercih Etmeliler?

French pressler, farklı içecekler elde etmek için en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Buna bağlı olarak şirket logonuzun bulunduğu bir french pressin ulaşabileceği kitle, tahmin edebileceğinizden daha fazla olabilir. Promosyon French Press ürününü kullanarak şirket isminizi duyurmak, daha geniş kitlelere ulaşmak ve müşteriler tarafından tercih edilmek gibi kazanımlara sahip olabilirsiniz.

Türkiye'nin dört bir yanına erişmemizi sağlayan lojistik imkânı, yurt içinde ve dışında sahip olduğumuz geniş tedarik ağı ve üretim aşamasındaki uzman kadromuz ile müşterilerimize en iyi promosyon ürün çeşitlerini sunuyoruz. Siz de şirketiniz için promosyon french press almayı düşünüyorsanız Promozone'da sunduğumuz ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler