Fiyat Listesi Aralığı
175.11₺ - 291.85₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
3
Fiyat Listesi Aralığı
174.68₺ - 291.13₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
3
Fiyat Listesi Aralığı
188.83₺ - 314.72₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
140.26₺ - 233.77₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Tüm indirimlere ek %10 indirim

16 GB Dokunmatik Ekran Özellikli Metal USB Bellek Kalem

PZ7134-16
Fiyat Listesi Aralığı
157.25₺ - 262.09₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Tüm indirimlere ek %10 indirim

32 GB Dokunmatik Ekran Özellikli Metal USB Bellek Kalem

PZ7134-32
Fiyat Listesi Aralığı
169.88₺ - 283.14₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
191.23₺ - 318.71₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
233.70₺ - 389.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 8 ürün listeleniyor.
Promosyon Kalem USB Bellek Modelleri

Kalem USB Bellek Modelleri Promozone' da!

Şirketiniz için oluşturduğunuz pazarlama yöntemlerine ek olarak promosyon ürün dağıtımı sağlamak markanız adına olumlu etki yaratacak ve şirketinize yeni müşteriler kazandıracaktır. Farklı kitlelere hitap etmenize olanak tanıyan bu ürünler kurumsal kimliğiniz için de faydalı bir yöntemdir. İşlevsel bir ürün seçmek hediyenizin dikkat çekmesi ve bu sayede marka imajınızı güçlendirebilmeniz için önemlidir. Personelinize, müşterinize ve iş ortaklarınıza verebileceğiniz armağanlar sayesinde pek çok noktada markanızın reklamını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Promozone olarak şirketiniz için tercih edebileceğiniz özel ve işlevsel ürünler sunuyoruz. Birçok ürün ve model seçeneklerimiz arasında bulunan promosyon kalem USB bellek modellerini tercih ederek markanızın reklamını etkili bir şekilde yapabilirsiniz. İş yaşamında ve günlük yaşamda sıklıkla gereksinim duyulan kalem ve USB bellekleri birleştiren bu ürünler, müşterilerinizin beğenisini kazanır ve markanızın birçok alanda görünür olmasına yardımcı olur.

İşlevsel Kalem USB Flash Bellekler

Pek çok farklı promosyon ürünü olmakla birlikte bu ürünlerin kullanım alanları da değişkenlik gösterir. USB kalem flash bellekler; tükenmez kalem, dokunmatik kalem ve flash bellek olmak üzere çoklu kullanıma sahip fonksiyonel ürünlerdir.

Tükenmez kalem tarafıyla kâğıda notlarınızı alabilirsiniz; dokunmatik kalem kısmı ise bilgisayar, tablet ve cep telefonlarındaki gibi dokunmatik ekranlarla işlem yapmanızı sağlar. Böylece ister ajandanızda ister tabletinizde not alabilir, aynı zamanda verilerinizi depolarken kolaylıkla başka cihaza aktarabilirsiniz. 

Birçok renk çeşidine de sahip bu ürünleri; toplantılarda, projelerde, mesai saatlerinde ve birçok farklı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin çok sık sunum yapmayı gerektiren bir işe sahipseniz kalem USB bellekleri çalışanlarınız için tercih edebilirsiniz. Sık yapılan toplantı ve sunumlarla şirket logolu kalem USB bellekler birçok farklı iş ortamında markanızın görünürlüğünü artıracaktır.

Kalem Flash Bellek Çeşitleri

Markanıza özel olarak tasarlanan kalem flash bellekler web sitemizde aşağıdaki özelliklerine göre farklılıklar gösterir:

Renkli Kalem Flash Bellekler

Oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan kalem flash bellekler her zevke hitap eder. Promozone olarak ihtiyaçlarınıza ve kurumsal kimliğinize en uygun yapıda ve renkte promosyon kalem flash bellek bulmanıza yardımcı oluyoruz. Markanıza yakışacak birbirinden şık ve kaliteli materyallerden hazırlanan flash bellekleri, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz.

Farklı renk ve tasarımları bulunan flash bellekler arasından şirketinize uygun ürünü filtreleme yaparak kategorimiz içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyerek kapasitesine, boyutlarına, ek fonksiyonlarına göz gezdirebilir ve dilediğiniz niteliklere sahip modelde karar kılabilirsiniz. Ürün seçimi yaptıktan sonra belirlediğiniz baskılı kalem USB flash bellek için fiyat teklifi alabilirsiniz. Reklam bütçenizi en uygun şekilde kullanmak için toptan kalem bellek siparişi vererek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hafıza Kapasitelerine Göre Kalem Flash Bellekler

16, 32, 64 ve 128 GB gibi çeşitli kapasitede ürünün yer aldığı kategorimizde yaptığınız işin ortalama veri büyüklüğünü göz önünde bulundurarak markanıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kalem Flash Belleklerde Baskı Yöntemi 

Markanızın ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli kapasite, renk ve boyutlarda şirketlere özel promosyon kalem USB flash bellekler hazırlıyoruz. Marka isminizi veya logonuzu ürünlere işliyoruz. Logolu kalem USB flash bellek modellerini çeşitli baskı türleriyle hazırlıyoruz. Spot renkli baskılar için tampon ve serigrafi, tam renkli logolarınızda UV dijital baskı, metal modellerde ise lazer baskı yöntemlerini kullanıyoruz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size en iyi hizmeti sunarak marka görünürlüğünü artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Yüksek kaliteli malzemeler ve baskı yöntemleri sayesinde hedef kitlenize ulaşmanız için şirket logolu kalem USB flash bellek ürünlerini beğeninize sunuyoruz. Markanıza uygun renk ve modelde seçim yapmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Model ve renk tercihi yaptıktan sonra baskı yöntemlerine karar verebilir, şirketinizin reklamını yapacak ve kurumsal kimliğini ortaya çıkaracak ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Promozone'da Kalem USB Flash Bellek Fiyatları

Şirketler reklam bütçelerini farklı şekilde belirler. Her şirketin farklı bütçeye sahip olması sebebiyle Promozone olarak sizlere geniş bir çeşitlilik ve fiyat aralığı sunuyoruz. Şirketlere özel kalem USB flash bellek fiyatları da ürünlerin renklerine, tasarımlarına, bellek kapasitesine, ebatlarına ve materyallerine göre değişiklik gösteriyor. Bunlar dışında ek özellik sunmaları da fiyatlara etki ediyor. Lazer ışığına sahip olması gibi farklı özellikler sunan promosyon flash bellek modellerini kategorimizi inceleyerek rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak ürün sayılarının değişmesi de fiyata etki eden unsurlar arasındadır.

Şirket tanıtımınızı en kolay şekilde yapmak amacıyla tercih edilen promosyon ürünlerini satın almak için dilerseniz destek hattımızı kullanabilir veya web sitemize giriş yapabilirsiniz. Bize bu kanallardan ulaşarak veya teklif al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi promosyon USB flash bellek çeşitlerinde de sizlere kaliteli ürün ve uygun fiyat sunuyoruz. Avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için beğendiğiniz ürünleri listeleyebilir, bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Kalem USB Flash Bellek Tercih Etmeliler?

Promosyon ürün, markalar tarafından müşterilerini ve çalışanlarını memnun etmek ve aynı zamanda markalarının tanıtımını sağlamak için tercih edilir. Bu reklam tekniğiyle şirketinizin tanıtımını yaparak yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Şirket logosunun birçok alanda görünür olmasını sağlayan ve size potansiyel müşteriler kazandıran kalem USB flash bellek modellerini tercih edebilirsiniz. 

Şirket logolu USB flash bellek modelleri sayesinde personel, müşteri ve iş ortaklarınıza şık ve ilgi çekici bir hediye verebilirsiniz. Girdikleri pek çok ortamda bu özel hediye sayesinde firmanızın tanıtımının yapılmasını sağlayabiliriz. Siz de logolu USB flash bellekleri kullanarak şirketinize potansiyel müşteriler çekebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından seçeceğiniz modellerle markanız adına tanıtım adımını atabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler