Fiyat Listesi Aralığı
4.49₺ - 7.49₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
11.10₺ - 18.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
11.10₺ - 18.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
9.92₺ - 16.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
1
Fiyat Listesi Aralığı
6.94₺ - 11.57₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
Fiyat Listesi Aralığı
12.28₺ - 20.46₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
500
1
Fiyat Listesi Aralığı
4.59₺ - 7.65₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
1000
Toplam 7 ürün listeleniyor.
Promosyon Geri Dönüşüm Kalemler

Promosyon Geri Dönüşüm Kalemler Promozone'da!

Yeni müşteriler kazanmak, çalışanları ve iş ortaklarıyla kurdukları ilişkileri daha güçlü hâle getirmek isteyen firmalar, belirli zamanlarda promosyon ürünlere başvurur. En etkili tanıtım araçlarından biri olan promosyon ürünler, şirketlerin bilinirliğini artırır. Adını geniş kitlelere duyurmayı amaçlayan markalar, promosyon ürünlerinin reklam alanına etki eden avantajlı yönleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. 

Promozone'da şirketinizin sloganı, logosu veya ismiyle tamamlanan promosyonları incelemek istediğinizde oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşırsınız. Markanızın akıllara kazınmasına destek olan promosyon ürünler arasından seçim yaparken çalışan ve müşteri profilinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına yönelik çeşitlendirilen ürünler arasından promosyon geri dönüşüm kalem modelleri popüler seçeneklerden biridir. 

Kategorimizde yer alan tohumlu tükenmez kalem ve kurşun kalem çeşitlerinden dilediğinizi seçerek onu markanızın adı veya logosuyla tamamlayabilir ve siz de çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayabilirsiniz.

Şirketiniz için En Uygun Promosyon Geri Dönüşüm Kalemleri

Promozone olarak müşterilerimize sunduğumuz birbirinden kullanışlı ve kaliteli ürünlerle markaların ihtiyaçlarına uygun promosyon ürünleri bir araya getiriyoruz. Tohumlu kalemler de şirketler tarafından en çok tercih edilen ürünlerimizden biri. 

Markanıza uyum sağlayacak şirketler için tohumlu kalemler; üretim malzemesi, renk seçenekleri ve tasarım gibi özellikleriyle çeşitlilik gösteriyor. Örneğin çevreci hizmet anlayışına sahip bir şirketseniz kategorimizdeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece tanıtımınızı marka anlayışınızla birleştirebilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan ofis malzemelerinden biri olan kalemler, temelde yazı yazmak için üretilse de geri dönüşüm ve tohumlu modelleri sayesinde kullanım ömrü bittiğinde tekrar oksijen kaynağına dönüşür. Geri dönüşüm kalemler biyolojik olarak doğada çözünen hammaddeden ve geri dönüştürülmüş kâğıttan üretilir. Böylece bir yandan yazı yazma ihtiyacınızı karşılarken diğer yandan çevreci kullanımı desteklemiş olursunuz. 

Promozone olarak reklamlarınız için farklı ihtiyaçları ve nitelikleri dikkate alarak seçim yapma imkânı tanımanın yanında markanızı tanımlayacak potansiyelde ürünler bulmanızı da sağlıyoruz.

Baskılı Tohumlu Kalem Çeşitleri

Promosyon geri dönüşüm kalem çeşitleri, logonuzun ürüne özenle basılmasıyla ulaşmak istediğiniz kitleler için en doğru hediye hâline gelir. Böylece reklamınızı en iyi şekilde yapabilmenize imkân tanır. Siz de seçtiğiniz promosyon ürün çeşitlerine baskı yaptırmaya karar verebilir, tek ve çift yön olmak üzere iki seçeneği bulunan baskı yönü tercihinizi yapabilirsiniz. Markanızın adını veya logosunu kalemin gövdesinde dilediğiniz yere işletebilirsiniz.

Kendi baskı makinelerimizle sizin için özelleştirdiğimiz logolu geri dönüşüm kalem modelleri sayesinde markanızın akıllara kazınıp unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Doğada kolay şekilde kaybolan ve çevreye zarar vermeyen geri dönüşüm ve tohumlu kalemleri, hedef kitlelerinize doğa dostu hediyelikler olarak armağan edebilirsiniz. Firma logolu geri dönüşüm kalemler bu sayede hem şirketinizin bilinirliğinin artmasını hem çevreye duyarlı politikalarınızın takdir edilmesini sağlar.

Dilediğiniz Modelde Toptan Tohumlu Kalem

Firmanızın tanıtımını çevreci ve fonksiyonel tasarımlı logolu tohumlu kalemle yapmayı amaçlıyorsanız kategorimizdeki beğenilen modelleri inceleyebilirsiniz. Markanızın hizmet anlayışına ve kurumsal kimliğine uyum sağlayacak tohumlu ve geri dönüşüm kalem modelini araştırırken web sitemizdeki filtrelerden yararlanabilir, bu sayede aradığınız ürüne daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kategorilerimizdeki çeşitli promosyon ürünlerinde olduğu gibi tohumlu kalemlerde de farklı modellerle karşılaşabilirsiniz. Toptan tohumlu kalem modelleri arasından tükenmez veya kurşun kalem seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tasarım ve işlevsellik bakımından çeşitlilik sunmanın yanı sıra kalemlerin paketlenmesi konusunda da farklı alternatifler sunarak promosyon ürünlerinizi daha ilgi çekici hâle getirmenize imkân veriyoruz.

Promozone'da Promosyon Geri Dönüşüm ve Tohumlu Kalem Fiyatları

Şirketinizin reklamını en iyi şekilde yapabilmenize yardımcı olan promosyon ürünlerimizin fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Promozone olarak geniş promosyon ürün yelpazemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla toptan tohumlu kalem siparişlerinizi Türkiye'nin çeşitli bölgelerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz.

Promosyon tohumlu kalem fiyatları, web sitemizde sunduğumuz alternatifler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapacağınız seçimler doğrultusunda şekillenir. Ürünün malzeme çeşidi, paketlemesi ve modeli; fiyatların değişiklik göstermesinde etkili olur. Beğendiğiniz ürüne tıkladıktan sonra renk ve model seçiminizi belirleyebilir, sonrasında baskı opsiyonları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Son olarak baskılı tohumlu kalem siparişinizin adedini belirtebilir, böylece fiyat teklifi alabilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Geri Dönüşüm ve Tohumlu Kalem Tercih Edebilir?

Reklam, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinin önemli bir parçası olarak görülen promosyon ürünler, müşterilerinizle ve çalışanlarınızla aranızdaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlar. Promosyon ürünlerimiz arasında bulunan firma logolu tohumlu kalemler de geniş kullanım alanına sahip olmaları ve her kitleye hitap etmeleri sayesinde firmanızın öne çıkmasını kolaylaştırır. 

Şirket logolu tohumlu kalemler çevreci tasarımları ve işlevsel özellikleri sebebiyle güzel birer hediye niteliği taşır. Armağan ettiğiniz iş ortağınızın hayatında markanız, saksıya ekeceği tohumlar sayesinde kalıcı hâle gelir. Hayatın her alanında kullanılabilen bu kalemler, tohumları sayesinde çevrenin yeşillenmesine de katkı sağlar. Markanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabilecek olan geri dönüşüm ve tohumlu kalemlerin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.