Fiyat Listesi Aralığı
175.11₺ - 291.85₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
116.74₺ - 194.57₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
143.75₺ - 239.58₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 3 ürün listeleniyor.
Promosyon Kart USB Bellek Modelleri

Promosyon Kart USB Bellek Modelleri Promozone'da! 

En köklü tanıtım ve reklam stratejilerinden biri olan promosyon ürünler, potansiyel müşterilerinize erişmenin ve varlık gösterdiğiniz sektör içinde tanınmanın önünü açar. Promosyon ürünler, kullanışlı özellikleri sayesinde beklenti ve ihtiyaçlara hitap ederek reklam gibi görünmeden reklam yapmanıza olanak tanır. Böylelikle müşterilerinizin ve müşteri adaylarınızın aklında zahmetsiz, doğal bir biçimde yer edinebilirsiniz. 

Promosyon ürünler, bilinirlik düzeyini artırma ve müşteri havuzunu genişletme dışında da birtakım avantajlara sahiptir. Bu avantajlardan biri de hem iş çevrenizin hem personelinizin markanızla bağ kurmasına yardımcı olmasıdır. Onlara armağan edeceğiniz promosyon ürünler ile çeşitli beklentilerini karşılayabilir ve markanıza yönelik aidiyet duygusunun güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Siz de promosyon ürünlerin çok sayıda olumlu etkisinden yararlanmak için geniş promosyon ürün yelpazesine sahip web sitemizdeki kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Bu noktada markanızın ve hedef kitlenizin ihtiyaç ve beklentileri, seçeceğiniz ürünün markanıza ve sektörünüze uygunluğu, kalite ve taşınabilirliği gibi faktörleri gözeterek bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Promosyon kart USB flash bellek modelleri kolay bir kullanıma sahiptir ve yaygın bir biçimde tercih edilir. Markanızın ismini geniş kitlelere duyurma gibi taleplerinizi karşılayabilir ve hedef kitlenize ulaşma konusunda sizlere destek olabilir. Siz de promosyon kart flash bellek ile marka ağınızı genişletebilirsiniz. 

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Kart USB Flash Bellek Seçenekleri

Promosyon dünyasına kaliteli bir bakış açısı katan Promozone olarak kategorilerimizde nitelikli, fonksiyonel ve ihtiyaçlara yönelik ürünlere yer veriyoruz. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra çözüm ortaklarına model alternatifleri de vadeden web sitemizde şirketlere özel kartvizit USB flash bellek seçenekleri bulabilirsiniz. 

Kaliteli ürünleri bir araya getiren Promozone çatısı altında farklı nitelik ve özelliklere sahip promosyon kart USB flash bellek modelleri bulunur. Bu modeller arasından ürün ölçüleri, malzeme türü, hız desteği kapsamında tercihler yapabilir; gereksinimlerinize uygun ürüne kolaylıkla yönelebilirsiniz. Örneğin USB 2.0 desteğine sahip bir promosyon kart flash bellek türüne yönelerek kullanışlı olduğu kadar hızlı bir ürün de armağan edebilirsiniz. 

Genellikle sert plastik malzemeden üretilen promosyon flash bellekler kategorimizde 16, 32 ve 64 GB'lık depolama alanı seçenekleriyle bulunur. Örneğin eğitim alanıyla ilgili bir markaysanız öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını gözeterek uygun depolama alanına sahip kartvizit USB flash bellek modellerini hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Siz de baskılı kartvizit USB flash bellek modellerinden yararlanmak için kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz. İş çevrelerinize ve personelinize her an kullanabilecekleri bir flash bellek hediye ederek aynı zamanda markanızın kartvizitini taşımalarını sağlayabilirsiniz. 

Baskılı ve Logolu Promosyon Kart USB Flash Bellek Çeşitleri

Çağımızın ihtiyaçlarına dokunan, kullanım oranı yüksek ve kaliteli ürünleri bir araya getiren Promozone; profesyonel bir baskı süreci yöneterek tercih ettiğiniz ürünü markanıza özel bir görünüme kavuşturur. Bu süreç içinde kullanılan baskı seçenekleri içinde ise renkli baskı, lazer baskı, çift yön ve tek yön baskı alternatifleri bulunur.

Logolu kartvizit USB flash bellek modellerini markanızla buluşturmak için tercih edebileceğiniz baskı türleri talepleriniz doğrultusunda farklılık gösterir. Örneğin logonuzu ürünün her iki yüzeyinde görmek isterseniz çift yön baskı türünü tercih etmelisiniz.  

Baskı türüne, logo görünümüne ve ürün seçimine dair talepleriniz her ne olursa olsun Promozone olarak başından sonuna kadar titizlikle tüm süreci takip ederiz. Böylelikle iş çevrelerinize markanızı taşıyan promosyon USB bellek hediye edebilir, bilinirlik düzeyinizi artırmaya başlayabilirsiniz. 

Farklı Kapasitelerdeki Toptan Kart USB Flash Bellek Modelleri

Markanızı geniş kitlelere taşımanıza olanak sağlayan promosyon USB promosyon flash bellek modelleri, nitelikli yönleri sayesinde markanızın imajına pozitif bir etkide bulunur. Böylelikle sektör içi rekabette de öne çıkma olanağı yakalayabilirsiniz.

Promosyon kart USB flash bellek modelleri birçok özellik bakımından çeşitlendiği gibi depolama alanında da farklılıklar sunar. Bu çerçevede farklı depolama alanlarına sahip modeller bulunur. Ürünün kapasitelerine göre çeşitlenen seçenekler içinden iş çevrelerinizin gereksinim ve taleplerini göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin 64 GB bir kart USB bellek tercih ederek iş çevrelerinize ve personelinize uzun yıllar kullanabilecekleri bir ürün sunabilirsiniz. Bu sayede markanız da yaşamın içinde varlık göstermeye devam eder. 

Firmanızın logosunu ya da adını taşıyarak markanızla bütünleşen flash bellekleri minimum sipariş adedine göre sipariş edebilirsiniz. Böylelikle toptan kart bellek temin ederek markanızın promosyon ürün gereksinimini hesaplı bir şekilde karşılayabilirsiniz. 

Promosyon Kart USB Flash Bellek Modelleri Avantajlı Fiyatlarla Promozone'da! 

Promosyon kart USB flash bellek fiyatları, birden çok gerekçeye bağlı olarak farklılık gösterir. Genellikle tercih ettiğiniz ürünün özellikleri ve tercihleriniz fiyatların ortaya çıkmasında etkili olur. 

Kart USB flash bellek promosyon fiyatları üzerinde belirleyici olan ilk unsur kapasitedir. Bu noktada 16 GB bir flash bellek ile 64 GB bir flash bellek arasında fiyat farkı oluşur. Depolama alanını ise hız gibi nitelikler takip eder. 

Gereksinimlerinizi ve ürün fiyatlarını belirleyen özellikleri göz önünde bulundurarak tanıtım bütçenizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünün sayfasına giderek baskı türü, sipariş adedi gibi alanları doldurabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler