Fiyat Listesi Aralığı
64.15₺ - 106.92₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
68.43₺ - 114.05₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 2 ürün listeleniyor.
Promosyon Plastik Su Şişeleri

Şirket Logolu Promosyon Plastik Suluk Modelleri Promozone'da!

Şirketler ve çalışanları için hazırlanan tanıtım kampanyalarının etkili bir parçası, promosyon ürünlerdir. Bu ürünler şirketinizin daha geniş kitlelerce tanınmasını ve marka kimliğinizin daha güçlü hissedilmesini sağlar. Hem mevcut hem potansiyel müşterileriniz için kullanışlı promosyon ürünlerini tercih ederek markanızın imajını güçlendirebilirsiniz.

Promozone olarak onlarca farklı kategoride toptan ve uygun fiyatlı promosyon ürün seçenekleri sunuyoruz. Ürünlerimizden biri de plastik suluk modelleri. Geniş yelpazemizde bulunan plastik suluklar arasından yapacağınız seçimle marka bilinirliğinizi artırmak için etkili bir adım atabilirsiniz. Personelinize, iş ortaklarınıza veya müşterilerinize hediye edeceğiniz bu kullanışlı ürünlerle adınızı yıllarca daha fazla kişiye duyurabilirsiniz.

Markanızın Temsilcisi Olacak Logolu Plastik Suluk Çeşitleri

Tercih edebileceğiniz onlarca promosyon ürünü bulunur ve bunların kullanım alanları farklılık gösterir. Eğer markanızı daha geniş kitlelerin görmesini; yalnızca iş yerlerinde değil, sosyal ortamlarda da insanların markanızı elinde dolaştırmasını istiyorsanız sağlıklı plastik suluk çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Plastik suluklar gün içinde sıklıkla kullanılan ürünlerden biridir. Tüm gün iş yerinde, seyahat ederken, toplantıda, yürüyüşlerde kısacası her yerde yanımızda taşıdığımız suluklar; daima göz önündedir.

Detoks Filtreli Plastik Suluklar

Şirketler için promosyon plastik suluklar oldukça kullanışlı bir alternatiftir. Şirketinize özel hazırlanacak sert plastik suluklar, uzun süre sorunsuz kullanılır. Şık görünüşleriyle herkesin beğenisini kazanır. Böylece yıllarca markanızın reklamını yapmaya devam eder. Farklı özelliklerle üretildiğinden hemen herkese hitap eder.

Örneğin 500 ve 800 ml gibi farklı farklı hacimlerdeki detoks filtreli plastik su şişeleri, kişilerin sağlığını destekleyen içecekleri yanlarında taşımalarına olanak tanır. Detoks filtresine limon, meyve veya suya tat katacak bitkiler ekleyerek suyu lezzetlendirmek mümkün olur. Gün içinde çok fazla su tüketemediğinden şikâyet eden kişiler dahi bu lezzetli suyu daha kolay tüketebilir. 

Renklerine Göre Baskılı Plastik Suluklar

Kullanışlı, insan sağlığına uygun ve işlevsel suluklarla kitlenize daha kolay ulaşmanızı hedefliyoruz. Marka logonuzu tamamlayacak renkte ürün seçebilir, şirketler için plastik suluk modellerini Türkiye'nin her yerine güvenle sipariş edebilirsiniz.

Kategorimizde gri, mavi, yeşil ve kırmızı gibi renklerde plastik su şişesi seçenekleri bulunur. Bunlar arasından şirketinizin kurumsal kimliğiyle uyumlu renkteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Örneğin gri suluk üzerine siyah marka logosu hem şık hem asil görünecektir. Dilerseniz marka renklerinizle kontrast yaratacak çarpıcı alternatifler arasından da seçim yapabilirsiniz.

Şirketler İçin Baskılı ve Logolu Promosyon Plastik Suluklar

Son teknoloji baskı yöntemlerini kullanarak sizler için en iyi promosyon ürünleri hazırlıyoruz. Tercihinize uygun olacak şekilde farklı baskı teknikleri kullanıyoruz. Örneğin tampon, serigrafi, dijital baskı ve lazer baskı gibi yöntemler arasından ürününüze en uygun olanı tercih ediyoruz. Böylece promosyon ürünlerinizin tam istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. 

Seçeceğiniz promosyon ürünü baskılı veya baskısız tercih edebilirsiniz. Baskılı promosyon ürünler, çalışanların şirketinize duyduğu bağlılık ve aidiyet duygularını da artırabilir. Bir grup insanın aynı ürünü kullanması, özellikle de ofis gibi ortamda bir arada çalışan kişilerde aidiyet ve tanıdıklık hissini artırabileceği için oldukça önemlidir.

Kategorimizde yer alan uzun ömürlü sulukları, kaliteli baskılarla tamamlıyoruz. Renk ve hacim seçiminden sonra renkli baskıyı tercih edebilir, ardından çift yön veya tek yön tercihini yapabilirsiniz. Eğer logonuzun her yönden görülmesini isterseniz çift yönlü baskıyı tercih edebilirsiniz. Büyük bir logonuz varsa tek yönlü baskıyı seçerek şık ve sade bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Firma Logolu Promosyon Plastik Suluk Fiyatları

Promozone olarak kurumsal şirketler için toptan fiyatlarla promosyon ürün hizmeti veriyoruz. Her bütçeye hitap edebilmek için çeşitli fiyat seçenekleriyle promosyon ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Promosyon suluk fiyatları üzerinde ürünün hacmi, baskı seçimi ve özellikleri gibi kriterler etkilidir. Fiyatlara etki eden bir diğer önemli kriterse promosyon ürün adedidir. Siparişinizdeki ürün adedi arttıkça plastik suluk başına ödeyeceğiniz miktar azalır. Böylece alışverişinizi daha uygun fiyatla tamamlayabilirsiniz. 

Ürün sayfalarımızda belirli adetlere göre hesaplanan toptan plastik suluk fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Dilerseniz satın almak istediğiniz promosyon ürününü, adedini ve baskı türünü belirterek şirketinize özel fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Şirketler İçin Şık ve Kullanışlı Promosyon Plastik Suluklar Promozone'da!

Promosyon ürünler, şirketlerin hizmet verdiği kişileri veya çalışanlarını memnun etmek, aynı zamanda yeni müşteriler kazanmak için tercih ettiği oldukça etkili tanıtım yöntemlerinden biridir. Siz de bu pazarlama yönteminden faydalanmak isterseniz promosyon ürün olarak kaliteli ve uzun ömürlü plastik suluk modellerini tercih edebilirsiniz.

Promozone olarak kurumsal şirketler için toptan promosyon ürünler kategorisinde öne çıkmayı başarıyor, işlevsel ürünlerden oluşan kategorilerimizle hizmet veriyoruz. Siz de sunduğumuz promosyon plastik su şişeleriyle kurumsal itibarınızı artırabilir, müşterilerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilir, hedef kitlenizle iletişime geçebilir ve çalışanlarınızın şirketinize olan bağlılığını artırabilirsiniz. 

Yıllarca şirketinizin adını geniş kitlelere duyuracak promosyon ürünlere Promozone kalitesi ve uygun fiyatlarla sahip olmak için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanabilir, siparişinizi güvenle teslim alabilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler