Fiyat Listesi Aralığı
11.68₺ - 19.46₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
11.68₺ - 19.46₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
34.52₺ - 57.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
15.88₺ - 26.46₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
11.34₺ - 18.90₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
12.83₺ - 21.38₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
16.13₺ - 26.89₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
45.20₺ - 75.33₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
13.81₺ - 23.02₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
28.22₺ - 47.03₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
4
Fiyat Listesi Aralığı
15.22₺ - 25.37₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
1
Fiyat Listesi Aralığı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Fiyat Listesi Aralığı
18.56₺ - 30.94₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
100
Toplam 13 ürün listeleniyor.
Promosyon Touchpen Dokunmatik Kalemler

Promosyon Touchpen Dokunmatik Kalemler Promozone'da! 

Promosyon ürünler, markanızı geniş kitlelere duyurmanıza ve olumlu geri dönüşler almanıza yardımcı olur. Markanızın ve hedef kitlenizin ihtiyacına yönelik promosyon ürünleri belirleyebilirsiniz. Bu sayede armağan etmiş olduğunuz promosyon ürünler, kullanan personel ve iş çevrelerinizin gündelik hayatlarında bulunarak markanızın akıllarda yer edinmesini sağlar. 

Şirketinizin adı, sloganı ya da logosuyla birleşerek marka tanıtımınızı yapan promosyon ürünler ayrıca iş çevrelerinizin ve personelinizin markanıza aidiyet duygusu beslemesine de yardımcı olur. Promosyon ürünlerin bu avantajlarından yararlanmak istediğinizde Promozone çok sayıda ürün alternatifiyle karşınıza çıkar. Bu noktada iş çevrelerinizin ihtiyaçlarını, ürün kalitesini ve özelliklerini, markanızı ve markanızın iş sahasını dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. 

Promosyon ürün tercihinde bulunurken kullanımı yaygın ve taşıması kolay alternatiflere yönelmek markanızın göz önünde bulunma olanağını artırır. Promosyon touchpen dokunmatik kalem modelleri kolay taşınabilir olma özelliğiyle farklı ortamlarda markanızın adını görünür kılabilir. 

Siz de kategorimizde yer alan dokunmatik kalem modellerini inceleyerek markanız için ideal seçenekleri bulabilirsiniz.

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Touchpen Dokunmatik Kalem Alternatifleri 

Kaliteli, kullanışlı ve birden çok ihtiyaca hitap eden promosyon ürünlerin adresi olan Promozone, ürün zenginliğinin yanı sıra kullanıcılarına model çeşitliliği de vadeder. Böylelikle Promozone çatısı altında markanıza ve iş çevrenize en uygun firma logolu touchpen dokunmatik kalem çeşidini bulmak daha kolay hâle gelir.  

Kategorimizde yer alan modeller; malzeme, tasarım ve kullanım alanı bakımından çeşitlilik gösterir. Örneğin metal dokunmatik roller kalem tercih ederek hem ihtiyaçlara dokunan hem şık bir üründen yana seçim yapabilirsiniz. 

Baskılı ve Logolu Promosyon Touchpen Dokunmatik Kalemler

Promozone'un kendine ait baskı makineleri markanıza ait görselin net ve kaliteli bir şekilde ürüne işlenmesini sağlar. Böylece tercih ettiğiniz promosyon touchpen kalem modelleri markanızla kaliteli bir baskıyla buluşur. Promosyon dokunmatik kalemler için farklı baskı türlerinden yararlanabilirsiniz. Ürününüze uygun baskı türüyle buluşan promosyon dokunmatik kalemler iş çevrenizi genişletmeniz ve marka bilinirliğinizi artırmanız için uygun bir aracı hâline gelir. Siz de ürün seçiminde bulunurken renkli baskı, lazer baskı, çift yön ve tek yön baskı opsiyonlarından birine yönelebilirsiniz.

Promosyon touchpen dokunmatik kalem modellerini markanıza özel kılmak adına yararlanabileceğiniz baskı türleri, ürün seçimleriniz doğrultusunda farklılık gösterir. Spot renkli firma logolarınız için tampon ve serigrafi baskı türünden yararlanılırken tam renkli logolarınız için UV dijital baskı türünden yararlanılır. Eğer logonuzu dokunmatik ekran kaleminin her iki yanında görmek istiyorsanız ya da metal bir ürün tercih ettiyseniz bu kez lazer baskı türü daha uygun bir opsiyon olur. Hangi ürünü ve baskı türünü tercih ederseniz edin Promozone olarak logonuzu kaliteli ve şık bir biçimde promosyon touchpen dokunmatik kalem modellerine işleriz. 

Farklı Türlerdeki Toptan Touchpen Dokunmatik Kalem Modelleri 

Stylus, dokunmatik ekranlı cihazlarda işlem yapabilmenizi sağlayan kalemlere verilen bir diğer isimdir. Promosyon stylus kalemlerin sunduğu olanaklardan yararlanarak geniş kitlelere erişmek için farklı modellerden faydalanabilirsiniz. Stylus kalemin farklı kullanım alışkanlıklarına hitap eden türleri; basmalı, kapaklı, çevirmeli, roller kalem, tükenmez kalem, rubber kalem gibi alternatifler içerir. Bu ürün zenginliği arasından şık, kullanışlı, uzun ömürlü ve kolay yazım deneyimi yaşatan bir ürüne yönelmek istiyorsanız roller kalem ya da rubber kalem türlerini değerlendirebilirsiniz. Rubber kalem türleri yumuşak dokuları sayesinde kolay ve rahat bir tutuş sağlar. Dolayısıyla uzun süreli kullanımlar için rubber gövde dokunmatik kalemleri tercih edebilirsiniz. Roller kalemlerse kullanılan jel mürekkep sayesinde kâğıda bastırmaya gerek kalmadan, sert yüzeylerde bile oldukça kolay bir yazım deneyimi sağlar. 

Kalem türleri arasından şirketinizin gereksinimlerini karşılayabilecek en uygun modeli bulabilirsiniz. Ayrıca tercih ettiğiniz promosyon touchpen dokunmatik kalem modelini toptan bir biçimde sipariş edebilir, firmanızın uzun süreli promosyon ürün ihtiyacını tek seferde karşılayabilirsiniz. 

Avantajlı Fiyatlarıyla Promosyon Touchpen Dokunmatik Kalem Çeşitleri Promozone'da! 

Promosyon dokunmatik kalem fiyatları birçok nedene bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fiyat aralıklarındaki bu değişimin temel sebeplerinden biri tercih ve ihtiyaçlarınızdır. Hedef kitlenize uygun ürünü belirlerken ihtiyaçlarınızın çeşitlilik göstermesiyle üründe aradığınız özellikler artabilir. Promosyon dokunmatik kalemlerde artan özellikler fiyatlarına yansıyabilir.

Promosyon dokunmatik kalem fiyatını belirleyen en önemli faktörlerden biri, kalemin üretim materyalinin çeşitliliğidir. Örneğin metal bir tükenmez dokunmatik kalem ile yarı metal ve plastik dokunmatik kalem arasında fiyat farkı bulunur. Dokunmatik kalem fiyatlarının ortaya çıkmasında etkili olan bir diğer unsursa kalem tipidir. Bu çerçevede tükenmez touchpen kalem modelleri ve rubber gövde roller touchpen kalem modelleri farklı fiyat aralıklarında bulunur. 

Tüm seçenekleri ve talepleri göz önünde bulundurarak promosyon ürün bütçenizi verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün sayfasına giderek baskı türü, sipariş adedi ve renk seçenekleri gibi özelleştirilebilir unsurlardan tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bu aşamaları takip ederek promosyon touchpen dokunmatik kalem çeşitlerine dair fiyat teklifi de alabilirsiniz.