4
Fiyat Listesi Aralığı
306.74₺ - 511.23₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
770.77₺ - 1284.61₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
343.04₺ - 571.73₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
806.95₺ - 1344.92₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
1
Fiyat Listesi Aralığı
924.92₺ - 1541.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
739.65₺ - 1232.75₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
353.93₺ - 589.88₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
401.19₺ - 668.65₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
825.90₺ - 1376.50₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
1038.25₺ - 1730.42₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
365.69₺ - 609.48₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
660.59₺ - 1100.98₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
614.41₺ - 1024.02₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Toplam 13 ürün listeleniyor.
Promosyon Bluetooth Kablosuz Hoparlör

Promosyon Bluetooth Kablosuz Hoparlör - Ses Bombası, Promozone'da!

Şirketinizi tanıtmak ve çok daha geniş müşteri kitlesine hitap edebilmek ya da çalışanlarınızın firmaya olan bağlılığını artırmak için belirli dönemlerde promosyon ürünler dağıtabilirsiniz. Markanızın ismini, logosunu ya da sloganını üzerine bastıracağınız promosyon ürünleri seçerken hangi amaçla ve ne sıklıkla kullanılabileceğini göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Sektörde elde ettiğimiz tecrübe ve güven ile sizlere en iyi promosyon Bluetooth hoparlör modellerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Mobil cihazlar veya bilgisayarlarla kablosuz bağlantı kurarak müzik ve video gibi sesli içerikleri daha iyi bir kaliteyle dinlemeyi sağlayan bu cihazlar, markanızı geniş kitlelere tanıtabilme konusunda size çok yardımcı olur. Şirketiniz için belirlediğiniz hedef kitleye, baskılı promosyon ses bombası modellerini göndererek marka imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Kablosuz Hoparlör Modelleri 

Markanızı tanıtmak ve akılda kalmak için yaptıracağınız şirket logolu hoparlör promosyon ürününü seçmeden önce modelin teknik özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Hediye edeceğiniz müşterilere hitap edecek modeller, markanızın çok daha fazla konuşulmasını sağlar. Promosyon Bluetooth hoparlörler, çeşitli boyutlarda ve şekillerde tasarlanır. Kompakt ve hafif yapısı sayesinde taşınabilir modellerden daha büyük ve güçlü özelliklere sahip ürünlere kadar pek çok seçenek bulunur. Üstelik bazı ürünler, çeşitli ses modlarına ve özel efektlere de sahiptir. 

Müşterileriniz için dış mekânlarda kullanılabilecek bir Bluetooth hoparlör yaptırmak istiyorsanız yüksek ses kalitesine sahip, suya ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı ve şarj edildikten sonra uzun saatler çalışabilen modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Ofis ve ev gibi kapalı alanlarda kullanım için uygun bir model arayışındaysanız daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. 

Telefon görüşmelerinin de yapılabildiği mikrofon özellikli kaliteli bir Bluetooth hoparlör, sizin hedef kitlenize daha uygun ise bu tarz modelleri de kategorimizde bulabilirsiniz. Promozone olarak markanızı doğru ürünlerle tanıtma konusunda sizlere sonsuz destek veriyoruz. 

Baskılı ve Logolu Promosyon Ses Bombası Modelleri

Firmanız için özel olarak hazırlayacağımız, birbirinden kullanışlı ses bombası modellerimiz; hem sizi hem müşteri, çalışan ve iş ortaklarınızı memnun edecek kaliteye sahiptir. Promosyon olarak dağıtacağınız baskılı Bluetooth hoparlörler, her kullanıldığında adınızın tekrar hatırlanmasını sağlayacak.

Çeşitli boyutlarda ve şekillerdeki Bluetooth hoparlör ürünlerimiz, sizlere ve hediye edeceğiniz kişilere kaliteli müzik keyfi yaşatır. İsminizi ya da marka logonuzu üzerinde taşıyacak baskılı ses bombası, kullanıldığı her yerde sizi en iyi şekilde temsil eder. Almak istediğiniz ürünün üzerine renkli, dijital ve lazer baskı tekniklerini kullanarak uzun süre kalıcılık garantili baskılar yapıyoruz. 

Geniş Ürün Yelpazesi ile Toptan Promosyon Bluetooth Hoparlör Modelleri

Kablolu, kablosuz, LED ışıklı, mikrofonlu, radyolu ve alarmlı Bluetooth hoparlörler; birbirinden farklı renk ve malzeme detayları ile promosyon ürün kategorimizde sizlerle buluşmayı bekliyor. Toptan promosyon Bluetooth ses bombaları için hazırladığımız geniş ürün ve model yelpazemizle her ihtiyaca uygun seçimler yapılabilmenize imkân tanıyoruz. 

Markanızı temsil etmesi için toptan ses bombası almak istediğinizde de vereceğiniz adet siparişinize göre uygun fiyat avantajlarını da sizlere sunuyoruz. Bluetooth hoparlör sektöründe elde ettikleri başarı sayesinde parmakla gösterilen markalarının ürünleri arasından yapacağınız model seçimi sonrasında dilerseniz toptan alımlar da yapabilirsiniz.

Toptan Bluetooth hoparlör alışverişlerinizde sizi bekleyen fırsatlardan yararlanarak hem bütçe tasarrufu yapıp hem adınızı en iyi şekilde duyuracak, kaliteli Bluetooth hoparlör promosyonlarına sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık ve modern tasarımlı ses bombaları arasından yapacağınız seçimle müşterilerinizin yüzünü güldürebilir, aynı zamanda da adınızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Promozone'da Promosyon Kablosuz Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Şirket logolu promosyon Bluetooth hoparlör fiyatlarını, modellerin sahip olduğu özelliklere ve tasarımlarına göre belirliyoruz. Kablosuz Bluetooth hoparlör kategorimizde yer alan ürünler arasından bir seçim yapmak istediğinizde güncel fiyatları açıklama bölümlerimizden öğrenebilirsiniz. 

Tanıtım için ayırdığınız bütçenize uygun fiyat aralığına sahip ses bombalarını web sitemiz üzerinden hızlıca sipariş edebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin üzerine yapılacak baskıyı ve istediğiniz baskı tekniğini de bize ileterek promosyon ürünlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sizin için titizlikle hazırlayacağımız baskılı promosyon ses bombalarını; özel günlerde müşterileri, iş ortağı ya da personellerinize hediye edebilirsiniz.

Şirketler Neden Promosyon Bluetooth Hoparlör Tercih Etmeliler?

Kurumsal firmalar faaliyet gösterdikleri belirli dönemlerde promosyon ürünlerini tanıtım yapmak amacı ile sıkça kullanırlar. İçerisinde bulunduğunuz sektörde adınızı daha çok bilinir hâle getirmek ve yeni müşteriler edinmek için ihtiyaç duyduğunuz promosyon ürünler için sizlere birbirinden özel ve kaliteli Bluetooth hoparlör modelleri sunuyoruz. 

Baskılı kablosuz hoparlör promosyonları sayesinde markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu kullanışlı teknolojik ürünleri çalışanlarınıza ya da müşterilerinize hediye ederek onlara en keyifli zamanlarında kullanabilecekleri, kullanışlı bir çözüm sunmuş olursunuz. Bu ürünler aracılığı ile keyifle dinlenen şarkılara siz de imzanızı atarak herkesin aklının bir köşesine adınızı kazıyabilirsiniz. 

Kapalı alanlarda kullanılmasının yanında dış mekânlarda da kullanılabilen kablosuz Bluetooth hoparlörler, aynı ortamda bulunan herkesin sizin markanızı görmesini de sağlar. Bu sebeple promosyon olarak ses bombası almak markanızın geniş bir kitleye yayılmasına yardımcı olur. Memnuniyetinizi ön planda tutarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler