Fiyat Listesi Aralığı
170.23₺ - 283.71₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
Fiyat Listesi Aralığı
Teklif Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
223.42₺ - 372.37₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
269.98₺ - 449.96₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
184.86₺ - 308.10₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
301.89₺ - 503.15₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Tüm indirimlere ek %10 indirim

500 ml Çift Duvarlı Paslanmaz Çelik Termos

MO6288
Fiyat Listesi Aralığı
340.21₺ - 567.01₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
442.79₺ - 737.98₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
356.75₺ - 594.59₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Tüm indirimlere ek %10 indirim

780 ml Çift Duvarlı Paslanmaz Çelik Termos Şişe

MO6760
Fiyat Listesi Aralığı
513.57₺ - 855.95₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Tüm indirimlere ek %10 indirim

500 ml Paslanmaz Çelik Termos Şişe - Çift Duvarlı

MO9812
Fiyat Listesi Aralığı
328.88₺ - 548.13₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
186.19₺ - 310.31₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
25
3
Fiyat Listesi Aralığı
146.12₺ - 243.54₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Fiyat Listesi Aralığı
292.07₺ - 486.78₺
MİN. SİPARİŞ ADEDİ
10
Toplam 14 ürün listeleniyor.
Promosyon Metal Su Şişeleri

Promosyon Çelik Suluk & Matara Modelleri Promozone’da!

Promosyon ürünler, en etkili pazarlama ve reklam araçlarından biri. İş dünyasında her geçen gün artan rekabetten dolayı müşterilerin ilgisini ve dikkatini çekmek için bu ürünlere olan rağbet de artıyor. Firmalar, çeşitlilik sunması ve bütçe dostu olması bakımından tanıtım faaliyetlerini promosyon ürünler aracılığıyla yürütmeye yöneliyor.

Bu noktada ürünün doğru seçilmesi önem taşıyor. Kullanım alanı geniş ürünleri tercih etmek marka adınız ve logonuzun farklı kesimlerce görülme olasılığını artırıyor. Promozone'da yer verdiğimiz promosyon çelik suluk & matara modelleri tam da burada devreye giriyor. Logolu çelik mataralar zengin renk seçenekleri; dayanıklı, taşınabilir ve sızdırmaz oluşlarıyla kullanıcılara hitap ediyor.

Neden Baskılı Çelik Suluk & Mataraları Tercih Etmeli?

Şık tasarımı, taşınabilirliği, renk çeşitliliği ve kullanım kolaylığı metal sulukları çok daha fonksiyonel bir tercih hâline getirir. Logolu çelik suluklar kullanıcıları tarafından evde, iş yerinde, arabada veya seyahatte kullanılabilir. Bu sayede marka isim veya logonuzu beraberinde çeşitli yerlere taşır. Örneğin markanızın tanıtımını yapmak için afişler kullandığınızı düşünelim. Bu afişler bulundukları yerde kalır, yalnızca oradan geçenler tarafından görülür. Çelik suluklar ise taşınabilirlikleri dolayısıyla markanızı çok daha uzak yerlere götürür.

Promosyon suluk & mataralar çevresel duyarlılığınızı yansıtmanızı sağlar. Sürdürülebilirliğe verdiğiniz önemi göstererek marka imajınızı olumlu yönde etkiler.  Uzun ömürlü olmaları dolayısıyla bütçe dostu bir alışverişle tanıtımınızı uzun süreliğine yapmış olursunuz.

Şirketler İçin Promosyon Çelik Suluk & Matara Çeşitleri

Metal mataralar su ihtiyacının sağlıklı ve dayanıklı bir ürünle karşılanmasını sağlar. Kategorimizde farklı modellerine yer verdiğimiz şirketler için çelik mataralar arasından zevkinize, sektörünüze, hedef kitlenize göre tercihte bulunabilirsiniz. Örneğin şirketinizin imajını yansıttığını düşündüğünüz çelik suluk modelini seçebilirsiniz. Renk tercihi yaparken logonuza yakışacak bir renge yönelebilirsiniz.

Şirketler için çelik suluk & matara modelleri farklı kapasitelerle üretilir. Kategorimizde 360 ml'den 1 litreye kadar uzanan çeşitli hacimlerde çelik mataralar mevcuttur. İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilen promosyon çelik suluklar, ek özelliklere göre de çeşitlenir. Örneğin içme kolaylığı sağlamak isterseniz emzikli modellere bakabilirsiniz. Farklı tasarımlarla beğeninize sunulan modeller arasında kolay taşıma için silikon tutacaklı mataralar, içeceklerinizin ısısını daha uzun süre muhafaza etmek için üretilen çift duvarlı modeller ve çevresel duyarlılığınızı gözler önüne serecek geri dönüştürülmüş materyallerden yapılan paslanmaz çelik suluklar mevcuttur.

Toptan Çelik Suluk & Mataraları Kullanıma Hazır Hâle Getirmek

Kategorimizdeki filtreyi kullanarak hacim tercihinde bulunduktan sonra karşınıza çıkan modeller arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Sonrasında gri, mavi, siyah, kırmızı, beyaz ve turuncunun farklı tonlarında beğeninize sunduğumuz çelik sulukları şirketinize özel hâle getirmek için uygun baskı türünü tercih edebilirsiniz.

Spot renkli logolarınızı uygularken Tampon ve Serigrafi baskıyı, tam renkli logolarınızdaysa UV Dijital Baskı'yı öneriyoruz. Sizlere logonuzu veya marka adınızı ürünlere çift veya tek yönlü uygulama fırsatını sunuyoruz. Çift yönlü bir uygulama isterseniz metal mataralarda ürünün sürekli elde tutulacağını ve elde yıkanacağını düşünerek Lazer Baskı'yı tavsiye ediyoruz.

Çelik Suluk & Matara Alınırken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

  • Öncelikle hacim tercihinde bulunmalısınız. Promosyon ürünü armağan ettiğiniz kişilerin çelik suluğu kolayca çantalarına atıp her yere götürebilmelerini isterseniz daha küçük bir ürüne yönelebilirsiniz.
  • Ürünün sızdırmazlık özelliğine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çeşitli sıcak ve soğuk içeceklerinizi saklayan çelik mataraların sızdırmaz özelliğe sahip olması büyük önem taşır. Promozone'da beğeninize sunduğumuz modeller, üst düzey kapak conta kullanımı sayesinde sızıntı yapmaz.
  • Ürünün görüntüsü de sizler için bir kriter olmalıdır. Renk tercihinde bulunmadan önce promosyon mataranın nasıl görünmesini istediğinize karar vermelisiniz. Kategorimizde tamamen metal görünümlü modellerin yanı sıra farklı tasarımlarda çelik suluklar da mevcuttur. Ürünlerin kapakları da modele göre değişiklik gösterir.
  • Promosyon çelik mataranın içecekleri uzun süre sıcak veya soğuk tutmasını istiyorsanız çift duvarlı modellere yönelebilirsiniz.
  • Hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak mataranın içim şekline karar verebilirsiniz. Kategorimizde emzikli ve emziksiz modeller mevcuttur.
  • Ürünün malzeme kalitesi çok önemlidir. Promosyon ürünler, firmanızın ismini taşıyacağından imajınızı doğrudan etkiler. Daha uygun olduğu için seçebileceğiniz bazı ürünler, marka değerinize zarar verebilir. Promozone'da sunduğumuz yüksek kalite ürünler, prestijinizi kuvvetlendirecek niteliktedir.

Promozone’da Avantajlı Promosyon Çelik Suluk ve Matara Fiyatları   

Promosyon çelik suluk ve mataraların fiyatları birçok faktöre göre değişkenlik gösterir. Ürünün hacmi, tasarımı, baskı yönü, ek özellikleri fiyatlara etki eder. Örneğin kapasitesi daha geniş olan çelik mataralar daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Benzer şekilde çift duvarlı metal sulukların fiyatı diğerlerine göre daha yüksek olabilir. Baskının çift veya tek yönlü olması da fiyatları etkileyecektir.

Promozone olarak sizlere sunduğumuz logolu çelik suluk modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak promosyon ürünü seçerken ürünün rengini, baskı türünü ve baskı yönünü belirtmeniz gerekir. Bunlara karar verdikten sonra tercih ettiğiniz çelik suluk ve matara miktarını seçip fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürün miktarı arttıkça sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Diğer Kategoriler